לפרסום חייגו: 050-5788255

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

עונת הרחצה נפתחת: מינוי מוזל לתושבי שדרות

עונת הרחצה בשדרות תיפתח ב-20 ביוני ותימשך שלושה חודשים. ראש העיר אלון דוידי החליט להיטיב עם תושבי שדרות ועוטף עזה, ולהוזיל משמעותית את מחירי המינויים. כך למשל זוג עם שני ילדים ישלמו רק 600 שקלים לכל התקופה: "השקענו רבות ב'ספורט קלאב', ואני מעוניין שכלל התושבים ייהנו ממנו" (צילום: החברה הכלכלית לפיתוח שדרות)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

עובדי הבריכה העירונית בשדרות במתחם ה"ספורט קלאב" כבר ממתינים למתרחצים הראשונים שיגיעו ב-20 ביוני, יום חמישי, היום בו תיפתח הבריכה הקיצית לציבור הרחב. תושבי שדרות ייהנו מקאנטרי מטופח שכולל שתי בריכות – קיצית ומקורה, בריכת פעוטות, סאונה, אולמות, מזנון ועוד.

ראש עיריית שדרות אלון דוידי וסגנו אלעד קלימי, כינסו לאחרונה את צוות החברה הכלכלית שמפעילה את ה"ספורט קלאב" כדי לעמוד מקרוב אחר התקדמות פתיחת עונת הקיץ ולקבל החלטות בנושא מחירי המינויים. לאור החודשים הקשים שעברו על תושבי שדרות, ורצונו של דוידי שכלל התושבים יוכלו להשתמש בשירותי הבריכה, הנחה דוידי את אנשי החכ"ל כי מחירי המינויים יהיו מוזלים במיוחד לתושבי שדרות ועוטף עזה. זוג עם שני ילדים ישלם 600 שקלים בלבד לכל העונה, שתתחיל ב-20/6 ותסתיים ב-28/9, זוג עם שלושה ילדים ישלם 750 ₪ וזוג עם ארבעה ילדים ומעלה ישלם 990 ₪ בלבד.

תושבי שדרות יזכו לעדיפות ברכישת מינוי למועדון הספורט, ורק אם ייוותרו מינויים נוספים תיפתח ההרשמה לתושבי חוץ. חשוב לציין כי כמות המינויים מצומצמת, כך שכל הקודם זוכה. הבריכה תעבוד רצוף במשך כל השבוע ותשרת את כלל האוכלוסיות בעיר.

ראש העיר, אלון דוידי: "השקענו רבות ב'ספורט קלאב', בבריכה מקורה, בחדר כושר חדיש עם עשרות מכשירים מגוונים, אולמות חוגים, סאונה יבשה, ומזנון חדש שייפתח במקום ולכן אני מעוניין שכלל התושבים ייהנו ממנו. תושבי שדרות חוו שנה קשה במיוחד, אשר בחלקה גם לא היה ניתן לפתוח את הבריכה. הנחיתי את הגורמים הרלוונטיים להוזיל משמעותית את מחירי המנויים לתושבי שדרות והעוטף, כדי שיוכלו ליהנות עם ילדיהם במשך כל הקיץ. זו ההזדמנות להודות לאנשי החברה הכלכלית ועובדי הבריכה על עבודתם הנמרצת במהלך כל השנה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: