לפרסום חייגו: 050-5788255

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

נרתמים למען תושבת העוטף: משיבים את סלעית לאיתנה

סלעית וייץ, חברת קיבוץ ניר עם, לקתה לפני מספר חודשים בשבץ מוחי. בימים אלו מתגייסים משפחתה וחבריה, יחד עם אנשי הקיבוץ, ופתחו בקמפיין גיוס המונים על-מנת להגיע ליעד של 385 אלף שקלים, למימון הוצאות הטיפול והשיקום. ביום ראשון השבוע עלה הקמפיין, ועד כה גויסו 90% לטובת המטרה החשובה. כמו כן, ביום ראשון ייערך ערב התרמה בשדרות

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

לפני מספר חודשים סלעית וייץ, בת 29 מקיבוץ ניר עם, עברה שבץ מוחי, ארבעה חודשים בלבד אחרי שילדה את בתה שיה. במשך חודשיים נלחמה על חייה בטיפול נמרץ כאשר היא מורדמת ומונשמת, ובסוף אוקטובר עברה לשיקום מורכב בתל השומר.

משפחתה המורחבת, חבריה וקהילת קיבוץ ניר-עם התגייסו לעזרת המשפחה הצעירה. מור, בעלה של סלעית, מטפל ומלווה אותה במסירות, בשעה שעמית, גיסתו המתגוררת בקיבוץ, מטפלת בשיה הקטנה ומרכזת את מאמצי השיקום. מעבר למורכבות הרגשית והרפואית, השיקום יקר מאוד, יקר ממה שיכולה המשפחה והקהילה לתרום. כדי לאפשר שיקום, נחוץ סכום של 385 אלף ש״ח, שישאיר אפשרות למור לגדל את ילדתם, לצד הטיפול באשתו ועלות טיפול חודשית לאחר השיקום של 20,000 ₪ בחודש. הסכום כולל עלות של אחות מקצועית שתוכל לשחרר את מור לחלק מהזמן ולאפשר לו לעבוד ולנסות לקיים שגרה לביתם הפעוטה.

בדף קמפיין הגיוס שנפתח עבור סלעית נכתב: "זהו רגע קשה ביותר למשפחה ולקהילה החזקה והנחושה, המורגלת בחיים באזור המורכב אשר בקיבוץ ניר עם שבעוטף עזה, אחד היישובים המאוימים ביותר בירי מעזה. אנחנו לא רגילים לבקש עזרה. תמיד דבקנו בשגרה והתגברנו על הקשיים בלי להתלונן, אבל בצוק העיתים – זהו צו השעה. זהו אתגר שלא נוכל לו לבד. לאחר שהשגנו את הניצחון על המוות, אנחנו צריכים אתכם כדי להילחם על החיים. זה מסלול ארוך, מפותל ומלא באי-וודאות".

ביום ראשון הקרוב (15/12) ייערך בשדרות ערב התרמה, בעלות סמלית של 50 ש"ח לכרטיס.  כל ההכנסות מהמופע יועברו לטובת שיקומה של סלעית. בין שלל האומנים שהתגייסו להופיע בערב החשוב יופיעו מאור אדרי, צליל שקורי, חגית יאסו ועוד רבים. 

לרכישת כרטיס לערב ההתרמה: לחצו כאן

לתרומה בקמפיין עבור סלעית: לחצו כאן

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: