לפרסום חייגו: 050-5788255

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

נגמרו החדרים במדרשה, תושבי הגולן התגייסו לעזור

מדרשת הגולן הזמינה את תושבי העוטף לשבת מרעננת בגולן. בעקבות התפוסה המלאה של החדרים, נרתמו תושבי הגולן תוך זמן קצר לאירוח בביתם (צילום: מדרשת הגולן)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בעקבות ההסלמה בדרום הקצתה מדרשת הגולן מבית עמותת רוח הגולן חדרי אירוח ללא עלות לטובת תושבי עוטף עזה לשבת הקרובה. עם זאת, תוך שעות בודדות לאחר ההודעה הגיעה המדרשה לתפוסה מלאה. "קיבלנו מאות שיחות של תושבים מהעוטף והדרום שרצו להגיע", מסבירה נעמה אברהם מנהלת השיווק במדרשה, "המדרשה הגיעה בשעות בודדות לתפוסה מלאה של כל החדרים וזאת על אף שפונו חדרים נוספים במדרשה עקב ביטולי טיולים". 

אברהם מציינת כי כדי להתמודד עם הביקוש הרב לאירוח, נרתמו מיד עשרות מתושבי חספין ורמת מגשימים שפתחו את ביתם בפני התושבים. "ילדי הישובים לא נשארו מאחור ומציעים למשפחות עוגיות ביתיות טריות ושירותי בייביסיטר. אנחנו שמחים מאוד לעזור למשפחות הדרום לשבור את השגרה של האזעקות ולהתרענן בגולן השקט", מוסיפה אברהם בחיוך. 

כאמור, מדרשת הגולן מבית עמותת רוח הגולן הודיעה אתמול כי היא מעמידה בחינם לסוף השבוע הקרוב לטובת תושבי עוטף עזה חדרי אירוח וארוחות ברמה גבוהה מאוד, מדשאות רחבות, פעילות לילדים ולמשפחה ואפשרויות לטיולים וסיורים של מדריכי הסיור ברמת הגולן במהלך יום השישי. 

מנכ"ל עמותת רוח הגולן גבריאל חמו: "אנו יודעים עד כמה קשה ומורכבת המציאות בה מצויות אלפי משפחות בדרום ובראשם אנשי עוטף עזה שסובלים מסבבי לחימה מתמשכים שפוגעים בצורה משמעותית ביותר בשגרת חייהם. לאחר שחדרי האירוח במדרשת הגולן התמלאו במהירות, מרגש היה לראות כיצד מיהרו התושבים לפתוח את ביתם ובעיקר את ליבם לטובת תושבי הדרום, אין אח ורע לתחושת האחדות והסולידריות שקיימת בעם בתקופות מבחן אמיתיות כפי שאנו חווים בימים אלה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: