לפרסום חייגו: 050-5788255

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

מתגייסים למען העסקים בדרום: תושבי רעננה וראש העיר יערכו קניות לשבת בשדרות

יוזמה מרעננת: עשרות תושבים, חברים ומוזמנים צפויים להצטרף מחר ליוזמה של ראש עיריית רעננה, חיים ברוידא, ולערוך את הקניות לשבת - בשדרות. זאת על מנת לחזק את העסקים המקומיים ולתמוך בתושבי הדרום (צילום: אסף פינצ'וק)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

עשרות תושבים, חברים ומוזמנים צפויים להצטרף מחר (שישי, 22 בנובמבר 2019) ליוזמה של ראש עיריית רעננה, חיים ברוידא, ולערוך את הקניות לשבת - בשדרות. זאת על מנת לחזק את העסקים המקומיים ולתמוך בתושבי הדרום.

הסעה תצא בשעה 07:00 מתחנת האוטובוס שליד רחבת בית יד לבנים בעיר. המבקרים יערכו סיור קצר בעיר ולאחר מכן יערכו בה קניות לסוף השבוע. החזרה צפויה בשעות הצהריים. עלות הנסיעה לשני הכיוונים תעמוד על 10 שקלים בלבד. כרטיסים ניתן לרכוש מראש בקישור: לחצו כאן.

עם כל סבב לחימה בעזה, כפי שאירע רק בשבוע שעבר, סופגים העסקים בשדרות ובאזור עוטף עזה פגיעה כלכלית קשה. בשנתיים האחרונות המצב הסלים – ורבים מהבעלים נקלעו לקשיים כספיים, כשחלקם אף הגיעו לפשיטת רגל. "יזמתי את הנסיעה של תושבי רעננה לקניות בשדרות כי חשוב לנו לומר לתושבי הדרום שאנחנו איתם, מחזקים אותם ותומכים בהם", מסר ראש עיריית רעננה, חיים ברוידא. "הערבות ההדדית ורוח ההתנדבות הם מאפיינים מובהקים של תושבי העיר שלנו, ואני בטוח כי יהיו מצטרפים רבים. המציאות בה חיים תושבי שדרות היא קשה ומורכבת, והיוזמה הזו נולדה במטרה לעמוד לצד התושבים ובעלי העסקים".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: