לפרסום חייגו: 050-5788255

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

מסיבת סוף קיץ לקהילה התומכת בשדרות

בשבוע שעבר התקיימה מסיבת סוף קיץ עבור חברי הקהילה התומכת בעיר שדרות. האגף לשירותים חברתיים בעיריית שדרות מפעיל, באמצעות חברת "תגבור" את הקהילה התומכת לנכים בעיר, שמטרתה לאפשר לנכים להשתלב בקהילה בפעילויות, באירועים ובמועדונים (צילום: עיריית שדרות)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בשבוע שעבר התקיימה מסיבת סוף קיץ עבור חברי הקהילה התומכת בעיר שדרות. האגף לשירותים חברתיים בעיריית שדרות מפעיל, באמצעות חברת "תגבור" את הקהילה התומכת לנכים בעיר, שמטרתה לאפשר לנכים להשתלב בקהילה בפעילויות, באירועים ובמועדונים.

במסגרת המסיבה הופיע זמר אורח, חנן פרץ, אשר הנעים את האווירה בשיריו המשמחים. כמו כן, כללה המסיבה סעודה משובחת עליה עמל וטרח אב הקהילה, יעקב דרעי.

במהלך המסיבה הביעו חברי הקהילה הנאה רבה, שיתפו פעולה עם שירת הזמר ואף קמו לרקוד לצלילי השירים. בסיומה של המסיבה הביעו החברים בקבוצת הוואטסאפ של הקהילה את שביעות רצונם והכרת תודתם בדבר קיומו של אירוע כה מרענן שהתקיים ברקע המצב הביטחוני בעיר.

ראש העיר, אלון דוידי: "חשוב לנו כעירייה ובמקרה הזה האגף לשירותים חברתיים לאפשר לכלל התושבים ליהנות מהאירועים הרבים שאנחנו מקיימים. אני שמח שגם לקהילת הנכים בעיר יש את האפשרות ליהנות, לשמוע ולחייך ומודה לכל העובדים והעוסקים במלאכה שמאפשרים לזה לקרות".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: