לפרסום חייגו: 050-5788255

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

מזדהים עם תושבי העוטף: מרכז מול 7 יחלק 5,000 סרטים אדומים לרכב

מרכז מול 7 שדרות יחלק ביום שישי הקרוב כ-5,000 סרטים אדומים לתליה על הרכב - לאות הזדהות עם מצבם של תושבי האזור. דיילים מטעם המרכז יעמדו בין השעות 10:00 ל-14:00 בכניסה המערבית לעיר, ויחלקו לנהגים סרטים בצבע אדום אשר עליהם יופיע הלוגו "הלב עם העוטף (צילום: אסף פינצ'וק)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

מרכז מול 7 שדרות יחלק ביום שישי הקרוב (7 בפברואר) כ-5,000 סרטים אדומים לתליה על הרכב - לאות הזדהות עם מצבם של תושבי האזור. דיילים מטעם המרכז יעמדו בין השעות 10:00 ל-14:00 בכניסה המערבית לעיר, ויחלקו לנהגים סרטים בצבע אדום אשר עליהם יופיע הלוגו "הלב עם העוטף". במקביל יחלקו המוכרים בחנויות שבמתחם סרטים זהים למבקרים במקום. 

בשבועות האחרונים, ובמיוחד לאחר הצגת תכנית השלום של נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, חלה באזור הנגב המערבי הסלמה במצב הביטחוני כשמדי יום משוגרים בלוני נפץ מעזה לעבר היישובים. כמו כן, שוגרו במשך כמה לילות רצופים בשבוע האחרון רקטות לכיוון שדרות והסביבה, אשר לוו באזעקות ובפיצוצים כתוצאה מיירוטים. למרות זאת, ביקרו בסופ"ש האחרון עשרות אלפי מבקרים בפסטיבל "דרום אדום".       

"מצוקתם של תושבי אזור עוטף עזה היא מצוקתנו, כאבם הוא כאבנו, ואנו יותר מאשר מזדהים עם הרגשתם", אמרה מנהלת מרכז מול 7, אסי ברגל-אוזן. "עצוב לנו שדווקא במשך פסטיבל כה חשוב כמו דרום אדום נשמעות באופן רצוף אזעקות 'צבע אדום', ונעשה ככל שביכולתנו כדי להביע את תמיכתנו בתושבים לאור המצב הביטחוני". 

"אנחנו מקווים שהיוזמה שלנו תסייע להעלות על סדר היום הציבורי את תחושות התושבים, ותגרום למי שצריך לקבל את ההחלטות הנכונות כדי שהמצב ייפסק", הוסיפה מנהלת השיווק, נופית כהן. "אנו קוראים לתושבי האזור לקבל מאתנו סרט אדום ולתלות על המכוניות כדי לעזור בכך".     

מול 7 שדרות הוא מרכז הקניות הגדול באזור עוטף עזה, אשר פרוס על פני 11,000 מ"ר וכולל תמהיל מאוזן של עסקים שמשלבים קניות במחירים משתלמים לצד בילוי אטרקטיבי במסעדות ובתי קפה.

צילום: מרכז מול 7

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: