לפרסום חייגו: 050-5788255

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

מוקירים את המתנדבים בשדרות

עיריית שדרות מעריכה ומוקירה את המתנדבים הרבים בעיר וקיימה לכבודם ערב הוקרה בסינמטק, שכלל דברי ברכה, קבלת שי ובעיקר הרגשה טובה. ראש העיר: "תושבי שדרות הם אנשי נתינה ועשייה למען האחר" (צילום: דביר מלכה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

טקס מיוחד ומרשים למתנדבים ופעילים בעיר שדרות התקיים בסוף השבוע שעבר בסינמטק. האולם היה מלא עד אפס מקום באנשים טובים אשר בחרו לעשות עם הזמן והאהבה שלהם למען הכלל, ולמען העיר שדרות. ההוקרה באה לידי ביטוי במהלך האירוע, במחוות קטנות כגדולות.

לערב הוזמנו 750 תושבים ותושבות, מתנדבים בארגונים השונים, פעילים, בני ובנות שנת שירות, בני מכינות וכל מי שתורם מזמנו וממרצו לטובת העיר והקהילה. באירוע נכחו ראש העיר, אלון דוידי, סגניו, אלעד קלימי ומרק איפראימוב, מחזיקת תיק שירותים חברתיים, אלונה רבינוביץ' אליהו, מנהל האגף, אבי חליבה, וכמובן המתנדבים הרבים. בכניסה לאולם הוגש כיבוד עשיר וכל מי שנכנס קיבל מחזיק מפתחות ממותג. הטקס החל בהקרנת קליפ מרגש ובו תמונות וסרטונים של המתנדבים הרבים.

ראש העיר, אלון דוידי, ביקש לקראת הטקס לציין את פעילותו הרבה של יהודה טפירו ז"ל, שהלך לעולמו השנה. הוא הזמין לבמה את בני משפחתו והעניק להם מגן הוקרה כהערכה על פעילותו. לאחר מכן אמר דוידי למתנדבים: "זה הזמן לומר תודה! כשאני רוצה לספר על אנשי שדרות בכנסים או אירועים שאני מוזמן אליהם - התיאור הראשון שיש לי לומר הוא ׳אנשי נתינה ועשייה למען האחר׳. ערב ההוקרה למתנדבים הוא כאות תודה על עשייה למען הקהילה בכל התחומים, נתינה ללא לאות, אכפתיות ודאגה לאחר תוך ערבות הדדית וקהילתיות שייחודית לעיר הנפלאה שלנו. מתנדבים יקרים, תודה לכולכם- נערים, מבוגרים, גמלאים, נשים וגברים! אני אוהב ומעריך אתכם מאוד. המשיכו בעשייתכם הברוכה". דוידי גם הודה לאגף לשירותים חברתיים בניהולו של אבי חליבה, למחזיקת התיק, אלונה רבינוביץ' ולעדינה עוזרי, רכזת המתנדבים העירונית.

בסיום הערב נהנו האורחים ממופע מצחיק ומהנה של הסטנדאפיסט אבי נוסבאום, שהשאיר את כולם עם חיוך על הפנים. בדרך החוצה כל מתנדב  קיבל שי וניתן היה לראות את הסיפוק וההתרגשות על פניהם.

עוזרי אמרה בסוף הערב: "בכל שנה מחדש אני מתרגשת להפיק את הערב הזה, שכולל הרבה הרבה פרגון לאנשים שמגיע להם. זה המעט שאנו יכולים לעשות, פעם בשנה, לעצור ולומר תודה. להתחבר על המתנדבים ליחד אחד שלם, לפסיפס אנושי של אנשים שמביאים את שדרות צעד אחד קדימה בזכות הטוב שהם מפיצים".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: