לפרסום חייגו: 050-5788255

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

יו"ר השלטון המקומי ביקר בשדרות

יו"ר מרכז השלטון המקומי, חיים ביבס, הגיע בשבוע שעבר לביקור לימוד בשדרות, כאורחו של ראש העיר, אלון דוידי. ביבס ודוידי סיירו במוקד העירוני, בשכונות השונות ובמרכז הטיפולי עם בעלי חיים (צילום: דוברות עיריית שדרות)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

יו"ר מרכז השלטון המקומי וראש עיריית מודיעין-מכבים-רעות, חיים ביבס, הגיע השבוע עם צוותו המקצועי לסיור למידה בעיר שדרות. ביבס נפגש עם ראש העיר, אלון דוידי, עם המנכ"ל, טל טורן, ועם הרבש"צ קובי הרוש במרכז ההפעלה. "העיר שדרות מלאה באתגרים, גם ביטחוניים וגם אחרים, אך אנו לא נותנים להם לעצור אותנו, אלא להיפך מתקדמים קדימה ומפתחים את העיר", אמר דוידי לביבס. דוידי גם הודה לביבס על העבודה הרבה שלו בשלטון המקומי למען העיר שדרות ועוטף עזה.

לאחר מכן ביקרו במוקד מידע ושירות לתושב, קיבלו הסבר על הטכנולוגיות השונות במוקד, על מוקד אחוד ועל עבודת נציגי השירות. משם עברו לסיור ברחבי העיר וסיימו את הביקור במרכז הטיפולי עם בעלי חיים. מנהלת המרכז, הגר שנל, קיבלה אותם, הראתה להם את בעלי-החיים השונים במרכז, בהם הנחשה והארנבת וכיצד המפגש ביניהם לבין הילדים מסייע בטיפול בחרדה.

מנהלת מרכז החוסן, הילה גונן-ברזילי, דיברה על ההתמודדות עם מצבי חירום של המטפלים והמטופלים ועל מנהיגות העיר שהולכת יד ביד עם מרכז החוסן בזמני שגרה ובזמני חירום. "מדובר בביקור חשוב במיוחד של ראש עיר מצליח ומי שדואג לכלל הרשויות בארץ כיו"ר מרכז השלטון המקומי", אמר דוידי, "חיים ביבס הוא חבר יקר ותומך בנו בעיתות חירום והן בזמן שגרה".

ביבס כתב בדף הפייסבוק שלו: "כחלק מסיור בעוטף עזה, סיירתי ביחד עם ידידי, אלון דוידי, ראש עיריית שדרות, במרכז החוסן הייחודי בעיר. ערב המצב הביטחוני באזור, המקום בו מטפלים בילדים ונוער שחוו טראומה נחשב מקצועי ומהווה מרכז חקר ולימוד בינלאומי. אני חושב שכל ראש רשות צריך לבקר במקום וללמוד על דרכי התמודדות עם קשיים שונים. היה מרתק. נמשיך ונפעל לטובת תושבי הדרום ונעניק כל מה שאפשר כדי להקל על שגרת יומם". 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: