לפרסום חייגו: 050-5788255

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

יום העצמאות 2020: במטבח של אביה

בימים אלו, עצמאיים רבים נאלצים להמציא את עצמם מחדש בהתאם למגבלות וממשיכים בניסיונותיהם לספק ללקוחותיהם את השירות על הצד הטוב ביותר. כחלק מסדרת כתבות מיוחדת לכבוד יום העצמאות, נציג את סיפורן של שלוש נשים חזקות מאזור העוטף, שבגיל מאוחר החליטו לערוך שינוי בחייהן המקצועיים ולהפוך לעצמאיות. ואם לא די בכך, הצליחו לצלוח את משבר הקורונה, לחשוב מחוץ לקופסא ולהתאים את עצמן למציאות החדשה (צילום: ak אביעד קון)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בגיל 31, עם ארבעה ילדים קטנים ועבודה מובטחת בחברת תקשורת גדולה, אביה קון מתלמי יוסף, הרגישה שמיצתה את תחום התקשורת והחליטה לפנות לתחום עליו תמיד חלמה. את אהבתה לעולם הבישול היא לקחה צעד אחד קדימה, כשהחליטה ללמוד ולהקים קייטרינג מצליח בשתי ידיים. אך כמו עסקים עצמאיים רבים, הנאלצים בימים אלו למצוא פתרונות יצירתיים, גם אביה דואגת להמציא את עצמה מחדש. בין שירותי המשלוחים שהיא מספקת, הבינה אביה את החשיבות שיש להשקיע בזוגיות גם בימים אלו, ולכן היא מציעה ארוחה רומנטית זוגית עד לבית, לכל אותם זוגות שזקוקים לשינוי וזמן איכות.

כמו רבים, גם הלו"ז של אביה היה צפוף עד לפני הקורונה. היו לה אירועים גדולים וסגורים, הזמנות פרטיות ולצד כל אלו ארבעה ילדים קטנים שרוצים תשומת לב. עם התפרצות הקורונה, אירועים רבים התבטלו וכך גם חלק מההזמנות. אך אביה, שרגילה לשינויים הקיצוניים בשגרה עקב המציאות הביטחונית שמגיחה מדי פעם, נאלצה להתחיל לחשוב מחוץ לקופסא ולהתאים את עצמה לסיטואציה החדשה. מאחר והיא אמא, היא מודעת לקושי העצום של משפחות להתנהל בימים אלו כשכולם יחד בבית. ולכן בימים אלו, היא ממשיכה בעשייה כאשר היא מספקת משלוחים של ארוחות צהריים, לפי תפריט שבועי המתפרסם מדי שבוע בפלטפורמות הדיגיטליות. ולזוגות שחווים שחיקה ורק רוצים זמן איכות אחד עם השני, היא מציעה ארוחה זוגית רומנטית עד לבית שתשדרג את האווירה.

על "מעוף":

בעקבות משבר הקורונה שפרץ לחיינו והוביל להשבתת המשק, בעלי עסקים רבים נאלצים לסגור את מקום עבודתם ולהתמודד עם שאלות רבות בנוגע לעתידם המקצועי והנזק הצפוי ביום שאחרי. בהתאם לכך, הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים באמצעות מעוף מרחב דרום, ממשיכים לתת מענה גם ברגעים אלה ואף פתחו קו חירום לעסקים בו יועצים ויועצות עסקיים נותנים מענה ושירותים, בכדי לסייע ולמזער את הנזקים הצפויים במגזר הפרטי והעסקי. שני יורן, אלה בן זקן ואביה קון, הן רק חלק מקבוצת אנשים שגם בימים אלו, עושים את דרכם המקצועית והעצמאית בליווי מעוף, מערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, אשר פועל לייעל את מתן השירותים לעסקים במשק הישראלי, לחזק את פעילותם של עסקים קטנים ובינוניים, לסייע להצלחתם ולעודד פיתוח וצמיחה במשק. סניפי מעוף פזורים ברחבי הארץ ומציעים מערך מקיף ומקצועי של שירותי ייעוץ, ליווי והדרכה ליזמים בתחילת הדרך ולעסקים קטנים ובינוניים.

לקבלת ייעוץ, פנה לסניף הקרוב:

https://bit.ly/2w2R6f0

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: