לפרסום חייגו: 050-5788255

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

גמלאי המדינה ביקרו בשדרות וחיזקו את הסוחרים

200 גמלאי המדינה פקדו ביום ראשון השבוע את עוטף עזה ושדרות כדי לחזק את התושבים. בשבועות הקרובים יגיעו יותר מ-1000 מגמלאי המדינה לתת כתף לעוטף. במהלך הביקור, אירח אותם ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, שאמר שפעולות כמו אלה של עמותת הגמלאים, מחזקות מאוד את תושבי העוטף בכלל ובעלי העסקים בפרט

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

200 גמלאי המדינה פקדו ביום ראשון השבוע את עוטף עזה ושדרות כדי לחזק את התושבים. בשבועות הקרובים יגיעו יותר מ-1000 מגמלאי המדינה לתת כתף לעוטף. במהלך הביקור, אירח אותם ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, שאמר שפעולות כמו אלה של עמותת הגמלאים, מחזקות מאוד את תושבי העוטף בכלל ובעלי העסקים בפרט.

מנכ"ל עמותת הגמלאים, אהוד סרפיאן, אמר לדוידי: "באנו לחזק ויוצאים מחוזקים. בכנס השנתי שלנו בשבוע הבא תעלה מצוקת גמלאי העוטף לדיון ומציאת פתרונות מערכתיים איום הרקטות על האוכלוסייה המבוגרת כאן, כי ראוי שהמדינה תיתן פתרון ראוי למצוקה הזאת".

דוידי אמר לכל הגמלאים: "יש לנו עיר מקסימה, העיר מתפתחת, עיר קהילתית, עיר של חינוך. אתם אנשים שנתנו את מיטב שנותיהם למדינה, אמרתם 'אנחנו באים לחזק את שדרות ועוטף עזה'. בשם התושבים שלי אני מודה לכם שהגעתם אלינו ומזמין אתכם לשוב אלינו, ליהנות מהאירועים שלנו ובכלל מהעיר שדרות היפה".

גמלאי המדינה רכשו את קנייתם השבועית בשוק העירוני בשדרות. כמו כן, מילאו לראשונה מזה זמן רב את חדר האוכל של קיבוץ יד מרדכי, בסועדם צהריים במקום.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: