לפרסום חייגו: 050-5788255

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

גאווה מקומית: עדן ליברמן משער הנגב קיבלה הצטיינות ממפקד חטיבת פארן לשנת 2020

הכירו את סרן עדן ליברמן שגרה בקיבוץ שער הנגב ומשרתת כקצינת אגף המבצעים של גדוד קרקל. עדן קיבלה אות הצטיינות ממפקד חיל הגנת הגבולות תת-אלוף אמיר אבשטיין על תרומתה יוצאת הדופן בחטיבת פארן (דובר צה"ל)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

הכירו את סרן עדן ליברמן שגרה בקיבוץ שער הנגב ומשרתת כקצינת אגף המבצעים של גדוד קרקל.  עדן קיבלה אות הצטיינות ממפקד חיל הגנת הגבולות תת-אלוף אמיר אבשטיין על תרומתה יוצאת הדופן בחטיבת פארן.

עדן מספרת שמכיתה ט' חלמה להתגייס להיות לוחמת בגדוד קרקל. תמיד אהבה לאתגר את עצמה ולפרוץ גבולות. מספרת שרצתה להתגייס למקום שבו תוכל להרגיש שתורמת הכי הרבה והגיעה למסקנה שהתפקיד הוא לוחמה והמקום הוא גדוד קרקל. לפני הגיוס עשתה שנת שירות דרך "הנוער העובד והלומד", והתגייסה דרך גרעין נחל באוגוסט 2013 לגדוד קרקל. עדן מספרת שמהרגע הראשון התאהבה באנשים ובחוויה והבינה שזה המקום בו רוצה להמשיך ולהתפתח, לתת, לתרום ולפקד. ההחלטה הזאת הובילה אותה לצאת לקורס מ"כים, להמשיך לקצונה ולעשות תפקידי פיקוד שונים שבהם: מפקדת מחלקה, מפקדת צוות בבה"ד 1, סגנית מפקד פלוגה ומפקדת פלוגה, עד לתפקידה האחרון בתור קצינת אג"ם בגדוד. את כל תפקידיה במהלך השירות עשתה בתוך גדוד קרקל ובשבילה הוא כמו משפחה.

על תרומתה יוצאת הדופן לגדוד, המקצועיות, הרצינות, הנתינה, הגדלת הראש ופיתוח תחום הגנת הגבולות בתוך הגדוד עדן קיבלה אות הצטיינות לרגל ראש השנה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: