לפרסום חייגו: 050-5788255

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

בקהילות התומכות של "תיגבור" בשדרות חוגגים את סיום הקיץ

אירוע משמח בקהילה תומכת חיים עצמאיים לנכים בשדרות התקיים בשבוע שעבר לכבוד סיום הקיץ. מנכ"לית קבוצת תיגבור: חשוב לנו לחבק את הנכים והקשישים בקהילות התומכות, ולהסב להם שמחה בלב לקראת חגי תשרי הבאים עלינו לטובה" (צילום: יעקב דרעי)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בקהילות התומכות של חברת "תיגבור" חגגו את סיום הקיץ, וגם בקהילה התומכת חיים עצמאיים לנכים בשדרות נערכה מסיבה. לדברי אורית בנבנישתי, מנכ"לית קבוצת תיגבור: "בימים בהם מתבטלים פסטיבלים ואירועים שמחים בשדרות, אנו מקפידים לשמח את חברי הקהילות התומכות ולקיים את האירועים כפי שנקבעו, על אף המציאות העגומה. חשוב לנו גם בימים קשים אלו לחבק את הנכים והקשישים בקהילות התומכות, ולהסב להם שמחה בלב לקראת חגי תשרי הבאים עלינו לטובה"

במסיבת הקיץ לחברי הקהילה לקחו חלק מרבית חברי הקהילה, שאמרו "לא ניתן ל'עמלק' לנצח אותנו, אנחנו נשמח נחגוג ונרקוד ונהיה שמחים, הם השביתו את הפסטיבל אך היום אנחנו המשכנו בשגרה רקדנו חגגנו ושמחנו.... השמחה של היום זו התשובה שלנו, הם לא יצליחו לשבור את רוחנו....".

את החגיגה פתח הזמר חנן פרץ, שהנעים את האווירה בשירים ישראליים קלאסיים ומשמחים. לפרץ הצטרפו בשירה וריקוד חברי הקהילה וכולם התרגשו מאווירת האחווה והרעות אשר שררה במקום. בנוסף נהנו החברים מכיבוד משובח ומקוסקוס מעשה ידי אב הקהילה ופינוקים נוספים.

קבוצת תיגבור הינה חברה ארצית, ציבורית ובינלאומית המתמחה בשירותי סיעוד, כוח אדם, גיוס, השמה, שרותי שמירה ואבטחה, שירותי מיקור חוץ. החברה מפעילה 40 סניפים ברחבי הארץ, הפועלים בארבעה אשכולות: צפון, מרכז, ירושלים ודרום.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: