לפרסום חייגו: 072-3938700

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

חברי יד מרדכי קבעו: עומרי פרי נבחר לתפקיד מנהל הקהילה

בבחירות שהתקיימו בסוף השבוע האחרון נבחר עומרי פרי - תושב ובן יד מרדכי, דור שלישי למקימי הקיבוץ. עומרי יחליף את דרורי קפלון המסיים את תפקידו לאחר 4 שנים. להלן תגובה ראשונית של עומרי לאחר היוודע התוצאות (צילום: מערכת העוטף)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

אמש הוכרזו התוצאות בנוגע להיבחרו של עומרי פרי לתפקיד מנהל הקהילה בקיבוץ יד מרדכי, זאת לאחר שבוע בו התקיימה מערכת בחירות אינטנסיבית של שלושת המועמדים. במהלך החודש האחרון ניסו המועמדים כל אחד להציג את משנתו, ובשבועיים האחרונים אף קיימו חוגי בית כל ערב בבתי החברים וניסו לשכנע ולהציג את עמדתם לגבי התפקיד המרכזי והחשוב למשך 4 השנים הבאות.

כידוע, בתקופה האחרונה לאור ההתרחבות והקליטה בקיבוצים וביד מרדכי, בפרט ולאור תהליך השיוך שעבר הקיבוץ לאחר שנים של דיונים והחלטות, תפקיד מנהל הקהילה הינו תפקיד מרכזי, וביחד עם ועד הקהילה המונה 3 חברים שנבחרו ע"י חברי הקיבוץ, מתקבלות החלטות גורליות לעתיד הקיבוץ, לאופיו ולמתווה החיים המשותפים בו.

עומרי בתגובה ראשונית לאחר הכרזת התוצאות: "אני שמח על הבחירה והאמון של חברי יד מרדכי בי. בקרוב אתחיל בתקופת למידה וחפיפה ארוכה, שמטרתה להכין אותי לתפקיד ולאתגרים השונים הקיימים ביד מרדכי. במהלך תקופה זו אגבש את דרכי הפעולה הנדרשות, את מטרותיי ותוכנית העבודה שלי לקראת תחילת התפקיד. אני מודה לאיתי בקר ולקובי רוזנברג על התמודדות ראויה, נקייה והגונה. לטעמי כל התהליך מהווה סימן דרך חשוב בכל הקשור למעורבות ולאכפתיות של חברי ובני הקיבוץ במקום ובעשייה בתוכו. שיהיה בהצלחה לכולנו".

תוצאות הבחירות :

עומרי פרי -130 קולות

קובי רוזנברג - 71 קולות

איתי בקר - 45 קולות

מערכת "העוטף" מאחלת לעומרי הצלחה רבה בתפקידו החדש.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: