לפרסום חייגו: 050-5788255

קהילה בהעוטף

כתבות עומק מורחבות וכתבות מגזין

לכבוד חג הפסח: עמיגור ושרת הבינוי והשיכון מחלקים סלי מזון לקשישים בדרום - קהילה בהעוטף

לכבוד חג הפסח: עמיגור ושרת הבינוי והשיכון מחלקים סלי מזון לקשישים בדרום

עמיגור, חברת בת של הסוכנות היהודית, מחלקת בבתי גיל הזהב בבעלותה סלי מזון בשווי של מאות אלפי שקלים מתרומת קרן היסוד בסיוע שרת הבינוי והשיכון יפעת שאשא ביטון. הסלים כוללים עוף, דגים, שימורים, מצות, חרוסת ועוד. יו"ר עמיגור: "זהו מהלך מציל חיים, במיוחד עבור אוכלוסייה זו שהינה בסיכון" (צילום: באדיבות עמיגור)

 מובטלים? עשרות משרות בדרום מחכות לכם בשוק - קהילה בהעוטף

מובטלים? עשרות משרות בדרום מחכות לכם בשוק

בזמן שאחוז האבטלה בישראל הוא מהגבוהים שידעה המדינה, מסתבר שיש לא מעט משרות פנויות ממתינות לאיוש בדרום. כחלק מהתמודדות עם משבר הקורונה, משרד העבודה והרווחה באמצעות ארגון ארץעיר, פתח קבוצת טלגרם עם מאות מעסיקים מהדרום ומועמדים פוטנציאלים ובה מידי יום מונגשות עשרות משרות פנויות. הנגשת המידע וגיוס המעסיקים ליוזמה, הינה משמעותית וקריטית במיוחד בקרב אוכלוסיות ללא עורף כלכלי הזקוקים למקום עבודה במיידי

פתיחת קורס הכשרה ראשון למתנדבים ופעילים של מז"ח (מרכז זכויות חברתיות) ברהט - קהילה בהעוטף

פתיחת קורס הכשרה ראשון למתנדבים ופעילים של מז"ח (מרכז זכויות חברתיות) ברהט

בשבוע שעבר נפתח קורס הכשרה ראשון למתנדבים ופעילים של מז"ח. רשת מרכזי זכויות חברתיות – מז"ח, הינו מיזם חברתי משותף של בית הספר לעבודה סוציאלית במכללה האקדמית ספיר ותושבי הנגב. מרכזי מז"ח שהוקמו עד כה בשדרות, אופקים, בבאר שבע וכעת ברהט עוסקים בבניית קהילות המסנגרות עבור זכויותיהן. החיבור בין התושבים לאקדמיה יוצר שותפות ייחודית אשר מסייעת ביצירת קהילות מועצות אשר כבר רשמו לזכותן הצלחות והישגים רבים (צילום: הייתאם אל נבארי, רכז הסטודנטים)

ולנטיין דיי 2020: איך מתמרנים זוגיות עם ניהול עסק משותף - קהילה בהעוטף

ולנטיין דיי 2020: איך מתמרנים זוגיות עם ניהול עסק משותף

היום מציינים את יום הוולנטיין, חג האהבה. לרגל יום זה שוחחנו עם קרן גלבוע שהקימה ביחד עם בעלה את מסעדת "הנגריה", אשר מספרת לנו איך משלבים את הזוגיות עם העבודה, "העבודה לעולם לא נגמרת, אז לפחות אנחנו ביחד" (צילום: באדיבות משפחת גלבוע)

מזדהים עם תושבי העוטף: מרכז מול 7 יחלק 5,000 סרטים אדומים לרכב - קהילה בהעוטף

מזדהים עם תושבי העוטף: מרכז מול 7 יחלק 5,000 סרטים אדומים לרכב

מרכז מול 7 שדרות יחלק ביום שישי הקרוב כ-5,000 סרטים אדומים לתליה על הרכב - לאות הזדהות עם מצבם של תושבי האזור. דיילים מטעם המרכז יעמדו בין השעות 10:00 ל-14:00 בכניסה המערבית לעיר, ויחלקו לנהגים סרטים בצבע אדום אשר עליהם יופיע הלוגו "הלב עם העוטף (צילום: אסף פינצ'וק)