לפרסום חייגו: 050-5788255

רפואה ובריאות בהעוטף

בריאות רפואה

במד"א ערוכים לקראת מזג האוויר החם וממליצים לציבור כיצד להישמר - רפואה ובריאות בהעוטף

במד"א ערוכים לקראת מזג האוויר החם וממליצים לציבור כיצד להישמר

לאור הטמפרטורות הגבוהות הצפויות ברחבי הארץ היום, מד"א מפרסם הנחיות לציבור על מנת לצמצם פגיעות אפשריות. בין היתר, מזכירים לנהגים שלא משאירים ילדים ותינוקות ברכב אף לא לרגע, גם אם המזגן ברכב דולק, במקרה אובך מומלץ להישאר בבית במזגן, ובכל מקרה יש לנקוט אמצעי זהירות ולגלות ערנות מרבית (צילום: דוברות מד"א)

יום תורם הדם הבינלאומי: עלייה בתרומות הדם בישראל - רפואה ובריאות בהעוטף

יום תורם הדם הבינלאומי: עלייה בתרומות הדם בישראל

לקראת יום תורם הדם הבינלאומי שמצוין היום, במד"א פרסמו את נתוני תרומות הדם בישראל - בשנת 2018 נתרמו בישראל 257,843 מנות דם. מנכ"ל מד"א אלי בין: "אני מודה למאות אלפי האנשים שמגיעים לתרום דם בהתנדבות לטובת כלל תושבי מדינת ישראל" (צילום: דוברות מד"א)

חג שבועות בפתח ובמד"א ממליצים כיצד לחגוג ולטייל בבטחה - רפואה ובריאות בהעוטף

חג שבועות בפתח ובמד"א ממליצים כיצד לחגוג ולטייל בבטחה

במגן דוד אדום ערוכים לקראת חג השבועות הגדוש במטיילים רבים בכל רחבי הארץ. מנכ"ל מד"א אלי בין: "על מנת שנעבור את החג בשמחה וללא אירועים טרגיים, אני קורא לציבור להישמע להנחיות הזהירות, להקפיד על בטיחות הילדים ולהזעיק בכל צורך רפואי את כוחות מגן דוד אדום" (צילום: דוברות מד"א)

טור אישי: שבוע האחות הבינלאומי - רפואה ובריאות בהעוטף

טור אישי: שבוע האחות הבינלאומי

בתחילת השבוע חל יום האחות הבינלאומי, אשר מתפרש על פני שבוע שלם, במסגרתו התקיימו אירועים בבתי החולים, קופות החולים ומשרד הבריאות בסימן "מחוללים שינוי לקידום והבטחת רצף הטיפול". סמדר בקר, תושבת העוטף ואחות מוסמכת בטור מיוחד המציג לנו את נקודת מבטן של האחיות בישראל (צילום: מוטי מילרוד)