לפרסום חייגו: 050-5788255

כולנו עם העוטף בהעוטף

עושים ונותנים למען העוטף

סיוע לתושבי העוטף: מגוון הצעות להפוגה עקב המצב הביטחוני (מעודכן - 5/5/19)

עקב המצב המתוח בישובי הדרום, אזרחים, עסקים ורשויות מציעים את עזרתם לתושבי העוטף עם הצעות לאירוח והפוגה בעקבות המצב הביטחוני. לפניכם רשימה של מגוון מקומות הפותחים את דלתם ואת ליבם

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

מכון ויצמן למדע מזמין את תושבי אשכול, הפגה חינוכית במיטבה. לא לשכוח למסור דש

מועצה אזורית עמק המעיינות מזמינה את תושבי הדרום להפוגה ובילוי במעיינות ובטבע. ביישובים בהם אין לימודים היום (ראשון), מוזמנים התושבים וילדיהם – לגן גורו – גן החיות האוסטרלי, חוות הרוח במעלה גלבוע, מרכז הצפרות – מקור החסידה בכפר רופין, ביו תור-שדה אליהו ונהריים בגשר – גשר הישנה – ללא תשלום בהצגת תעודה מזהה. פארק המעיינות בהנחה של 50% בהשכרת רכבים חשמליים ואופניים, בהצגת תעודה מזהה.

רשת מלונות אוליב פותחים את הלב ומארחים באהבה את תושבי עוטף עזה בחינם (בכל מלונות הרשת לא כולל תל אביב וירושלים) עד יום ד' ללא תשלום, בהצגת תעודות זהות של תושבי עוטף עזה לינה בלבד, על בסיס מקום פנוי. להזמנות במוקד: 04-9531153

הגן הבוטני האוניברסיטאי בגבעת רם בירושלים מזמין היום (ראשון), את תושבי העוטף, אשקלון, שדרות, נתיבות, קרית גת, אופקים ואזור באר שבע ליהנות מפריחה מדהימה, סיורי פריחה, כל שעה עגולה משעה 11:00 עד 15:00 ונסיעה ברכבת הגן. ללא תשלום בהצגת תעודות זהות.

מוזיאון מגדל דוד בירושלים מזמין את תושבי העוטף והיישובים עד קו 40 ק"מ להתארח במוזיאון במהלך היום, הכניסה בהצגת ת״ז, עד להודעת פיקוד העורף על חזרה לשגרה. לילה שקט ושבוע טוב.

סוויטות לג'נדה בעין יעקב מזמינים ללא עלות את תושבי העוטף והדרום, ברישום מראש: צחי 050-23647782 סוויטות מאובזרות + בריכה במתחם. בהצגת ת.ז ורישום מראש.

סוויטות חינם בתל אביב לתושבי עוטף, אשקלון וכל האזור הזה למציגי ת.ז מספר טלפון 0548833672 גבריאל.

רשת תיכון גימנסיה מציעה לתלמידי הדרום להגיע לבתי הספר בנתניה, חדרה, חיפה וקריות - הרשת תדאג לשיעורים משותפים ומעגלי שיח, בשיתוף הצוות החינוכי ויועצות בית הספר. תלמידי ומורי הרשת יפתחו את בתיהם לארח תלמידים מהדרום. לפרטים נוספים והרשמה: info@gimnasia4u.co.il.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה הנחה את מנהל מחלקת הרווחה בעיר להיערך לאירוח תושבי עוטף עזה ולאפשר לתושבים הנמצאים תחת אש לצאת להתאוורר בעיר הצפונית. בעיריית צפת מזמינים את תושבי העוטף להגיע לצפת ולקחת חלק באירועים המתוכננים בעיר במהלך השבוע לרגל יום שחרור צפת ולאחר מכן במסגרת חגיגות יום העצמאות. ליצירת קשר והגעה לצפת: שרלי – 054-6669941.

ראש העיר אילת מאיר יצחק הלוי הנחה את צוותי העירייה להיערך לקראת אירוח משפחות מיישובי עוטף עזה. חלקם יתארחו בבתי מלון וחלקם בבתי התושבים. תיאום האירוח יבוצע ישירות מול מחלקות הרווחה ברשויות עצמן. תושבי אילת רבים כבר הביעו נכונות לארח. משפחות אילתיות נוספות המעוניינות לארח, מוזמנות לפנות למוקד העירוני.

עיריית ת"א מזמינה את תושבי המועצה האזורית חוף אשקלון ליום הפגה בקאנטרי חשמונאים. כתובת: תל אביב, רח' חשמונאים 96, קניון tlv. הגעה עצמית. יש להגיע עם תעודה מזהה.

ירון רוזנטל מנהל בית ספר כפר עציון מבקש לחבק יחד עם צוות בית הספר את תושבי הדרום והוא מזמין תושבים להתאוורר בצימרים של בית הספר, ובנוסף להשתתף בפעילויות השונות שבית הספר מציע ובהם טיולים, סיור וכניסה חינם לחיזיון האור קולי, "הלב שלנו עם תושבי הדרום. אנחנו חלק מעם ישראל ובחרנו לקחת אחריות מתוך אכפתיות ולהשפיע היכן שאנחנו יכולים וזה לחבק את תושבי הדרום ולהציע להם הפוגה בין עם בלינה של לילה שקט ובין עם באמצעות מתנפחים וסיור באמת הביאר". רוזנטל ציין כי מאז הבוקר פנו כ-500 משפחות מהדרום לבית הספר והוסיף כי ההשתתפות היא על בסיס מקום פנוי ולכן מבקשים בבית הספר שדה כפר עציון להתקשר מראש לטלפון 029935133.


ערד מחבקת את שכניה ממערב ומזמינה את תושבי עוטף עזה
להתארח חינם בצימרים ובחדרי האירוח.
ויש אפילו סיור בוקר ביום שלישי - ללא עלות לתושבי העוטף.
להלן הפרטים -

חדרי אירוח וצימרים:

גילי סופר Desert's Edge
052-231-4137

מיכל פרץ Desert Bird GuestHouse ציפור מדבר
052-595-8833
*מלא*

גיא פיסטרוב Bike Lodge Arad
052-478-8198

לאה טובול החדר של שרון
050-780-4309

נאוה אזרזר צימר - פנינת לוט
052-880-0147

לריסה פרייציס ועמי גואטה The Little Dorm
050-884-5055

סיור למשפחות ויחידים:
אתם מוזמנים לסיור בשלישי הקרוב (7.5) בנחל כידוד, על צמחי מרפא והחיים במדבר
שעת התחלה: 9:00
אורך סיור: שעה וחצי
ללא עלות לתושבי העוטף!
בכפוף לרישום מוקדם אצל ליאור שורשים - עושים הכל ובכיף Roots
בטלפון: 054-640-5406

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
כל הכבוד לכולם
אבי | 10:37   05.05.19