לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

קהילת העסקים החדשה באשכול יצאה לדרך - מ.א אשכול בהעוטף

קהילת העסקים החדשה באשכול יצאה לדרך

בעלי ובעלות עסקים במועצה האזורית אשכול, ממגוון תחומים, הגיעו השבוע למפגש הפתיחה של פורום קהילת העסקים החדשה באשכול. ראש המועצה: " ‎הפורום ימשיך להפגש אחת לחודש, לייצר צוותי עבודה ולהעשיר את ארגז הכלים המקצועי במגוון תחומים. ‎כל בעלי העסקים באשכול מוזמנים לקחת חלק בעשיה ולבנות יחד קהילת עסקים חזקה" (צילום: דוברות המועצה)

מועצה אזורית אשכול: אגף חדש לטיפול בוותיקים 'תשושי נפש' - מ.א אשכול בהעוטף

מועצה אזורית אשכול: אגף חדש לטיפול בוותיקים 'תשושי נפש'

במועצה האזורית אשכול החלו בעבודות בנייה של אגף חדש וממוגן לטובת טיפול בוותיקי המועצה 'תשושי הנפש'. האגף ישמש כמסגרת יום טיפולית מקצועית לוותיקים הסובלים מאלצהיימר ודמנציה. ראש המועצה: "מדובר בחזון שמתגשם באשכול. אנו מחוייבים ערכית למען ותיקינו, מייסדי הארץ והמועצה לספק להם את מיטב המענים גם בזקנתם. באמצעות האגף נוכל להגדיל את המענים לאוכלוסייה זו ולבני משפחותיהם ולאפשר שישארו איתנו בקהילה בכבוד ועם מענה ראוי" (צילום: דוברות המועצה)

צוות אגף איכות הסביבה באשכול קיים לאחרונה "מבצע" ניקיון של דרך השדות - מ.א אשכול בהעוטף

צוות אגף איכות הסביבה באשכול קיים לאחרונה "מבצע" ניקיון של דרך השדות

צוות אגף איכות הסביבה קיים לאחרונה "מבצע" ניקיון של דרך השדות – דרך התיירות מצאלים ליישובי חבל שלום. פונו ערמות של פסולת בסיוע שופל ומשאיות והוצבו שלטים במוקדים מועדים. ראש המועצה: "דרך השדות היא חצר הבית שלנו. אני קורא לכולם להתייחס אלייה גם ככזאת ולשמור על ניקיונה כמו שאנו שומרים על חצר ביתנו" (צילום: דוברות המועצה)

אשכול צומחת 2020 - מ.א אשכול בהעוטף

אשכול צומחת 2020

אחרי עבודה מאומצת, ותחת קיפאון תקציבי-ממשלתי, הוציאו השבוע לאור במועצה האזורית אשכול את חוברת תוכנית הפעולה מקושרת התקציב של המועצה לשנת 2020. ראש המועצה: "תקציב 2020 הוא הגדול ביותר של אשכול לאורך השנים ומשקף גידול בעשייה בתחום החינוך, רווחה וקהילה ושירות לתושב. אני מודה לכל השותפים בבניית התקציב ותוכנית הפעולה"

היישוב הכי צעיר במועצה האזורית אשכול ערך בשבוע שעבר חנוכת גן משחקים חדש - מ.א אשכול בהעוטף

היישוב הכי צעיר במועצה האזורית אשכול ערך בשבוע שעבר חנוכת גן משחקים חדש

שלומית, תתחדשי! מזל טוב לישוב הכי צעיר במועצה האזורית אשכול, שהתחדש אתמול בגן משחקים משגע, מושקע צבעוני ושמח. את הגן החדש קיבלו בתרומה מJNf USA - ארגון ציוני אוהב ישראל, שלוקח חלק חשוב בפיתוח ההתיישבות בנגב ובאשכול בפרט (צילום: יעל בוחבוט)

המטרה: תושבי אשכול - מ.א אשכול בהעוטף

המטרה: תושבי אשכול

בשבוע שעבר קיימו במועצה האזורית אשכול ישיבת מליאה מיוחדת 'שלא מן המניין', שעסקה בגיבוש עקרונות לעבודת המליאה והמועצה. ראש המועצה: "התברכנו במליאה מגוונת, צעירה, שואלת, מחוייבת ואכפתית. העבודה סביב מטרות משותפות ועקרונות מוסכמים – יתורגמו לעשיה אפקטיבית שתייטיב עם כל תושב ותושב במועצה" (צילום: דוברות המועצה)

פברואר יוצא מן הכלל באשכול - מ.א אשכול בהעוטף

פברואר יוצא מן הכלל באשכול

מועצה אזורית אשכול הצטרפה השנה ליוזמה של החברה למתנ"סים: "פברואר יוצא מן הכלל" להעלאת המודעות לצרכיהם של אנשים עם מוגבלויות. במסגרת החודש, מתקיימים ברחבי המועצה שורה של אירועים ופעילויות שפתוחים לכלל הציבור ונועדו לאפשר היכרות שותפות ושילוב עם תושבים עם צרכים מיוחדים בתוך הקהילה (צילום: דוברות המועצה)

נבחרת מצילי החיים של אשכול - מ.א אשכול בהעוטף

נבחרת מצילי החיים של אשכול

בשבוע שעבר נפרדו במועצה האזורית אשכול מאיציק אלפסי, המנהל הותיק של מד״א במרחב נגב - אחרי 40 שנות שירות שהתאפיינו בקשר הדוק עם מועצה אזורית אשכול. ראש המועצה: "הפעילות של מד"א לא היתה מתאפשרת ללא המחויבות וההתגייסות של נהגי האמבולנס בישובים ובתחנת אשכול. מרביתם פועלים בהתנדבות מלאה, מתוך נתינה ואהבה לקהילה. הפרידה מאיציק הייתה הזדמנות להגיד לו ולהם תודה" (צילום: דוברות המועצה)

במועצה האזורית אשכול ציינו את יום הזכרון האלטרנטיבי לקורבנות האלימות במשפחה - מ.א אשכול בהעוטף

במועצה האזורית אשכול ציינו את יום הזכרון האלטרנטיבי לקורבנות האלימות במשפחה

השבוע ציינו במועצה האזורית אשכול את יום הזכרון האלטרנטיבי לקורבנות האלימות במשפחה. הערב הוקדש לזכרה של אסתי אהרונוביץ ז״ל, תושבת המועצה שנרצחה על ידי בן זוגה בתוך ביתה. ראש המועצה: "תודה לפורום נשים, מחלקת בריאות ומחלקת בטחון קהילתי של אשכול על ערב עוצמתי, כואב ויחד עם זאת חשוב להעלאת המודעות" (צילום: דוברות המועצה)