לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

קבלו אותם: יחידת החילוץ וההצלה של מועצה אזורית אשכול - מ.א אשכול בהעוטף

קבלו אותם: יחידת החילוץ וההצלה של מועצה אזורית אשכול

בתקופה האחרונה מתגבשת במועצה האזורית אשכול יחידת חילוץ והצלה. 28 תושבים ממגוון יישובי המועצה מסיימים כעת קורס הכשרה מקצועי של פיקוד העורף למשימות חילוץ והצלה מורכבות. היחידה תפעל בהתנדבות תחת אגף הביטחון של אשכול, ותסייע במענה ראשוני מיידי ומציל חיים בתחומי המועצה

מתקדמת הבנייה של אולם הספורט החדש בקריית החינוך במועצה האזורית אשכול - מ.א אשכול בהעוטף

מתקדמת הבנייה של אולם הספורט החדש בקריית החינוך במועצה האזורית אשכול

בימים אלה הולך ונבנה אולם ספורט חדש בקריית החינוך החדשה במועצה האזורית אשכול. אולם הספורט החדש ישמש את התלמידים בשעות הבוקר ואחר הצהריים - תוך יצירת מרחב של מעבר בטוח ועשיר עבורם בין יום הלימודים לפעילות החוגים. הפתיחה: אוגוסט 2020 (צילום: דוברות המועצה)

במועצה אזורית אשכול דואגים למיגון - מ.א אשכול בהעוטף

במועצה אזורית אשכול דואגים למיגון

במועצה אזורית אשכול דווחו בשבוע שעבר על מקרה של נפילת חלק מחיפוי מיגון בחצר גן ילדים באחד מיישובי המועצה. בעקבות המקרה, מהנדס המועצה וקב"ט המועצה הגיעו למקום והורו מיד על סגירת ותיחום המקום עד להשלמת כל בדיקות הבטיחות המקיפות. ראש המועצה: "המועצה שותפה מלאה לטיפול בנושא ופועלת כדי להבטיח בטיחות מלאה בכל מתחמי הגנים" (צילום: דוברות המועצה)

מיגוניות הוצבו אמש ביישובים באשכול - מ.א אשכול בהעוטף

מיגוניות הוצבו אמש ביישובים באשכול

בהתאם לבקשת המועצה האזורית אשכול, הוצבו אמש מיגוניות נוספות ביישובים במועצה המרוחקים יותר מ-7 ק"מ מרצועת עזה, ומסיבה זו לא היו זכאים למיגון עד היום. ראש המועצה: "אנו ממשיכים במאמצים להכליל את כל יישובי אשכול שמחוץ ל-7 ק״מ בתוכנית מיגון בבתים" (צילום: דוברות המועצה)

כפר סטודנטים חדש יוקם בקיבוץ ניר עוז - מ.א אשכול בהעוטף

כפר סטודנטים חדש יוקם בקיבוץ ניר עוז

בקיבוץ ניר עוז קורם עור וגידים כפר סטודנטים חדש, אשר יתגוררו בו כ-30 סטודנטים הלומדים במוסדות אקדמיים באזור הדרום. הכפר יוקם במטרה לעודד צעירים להתגורר בפריפריה המרוחקת ממוסדות האקדמיה, תמורת מגורים זולים ומלגת לימודים. בתמורה תורם כל סטודנט שעות התנדבות לטובת הקהילה (צילום: דוברות המועצה)

אשכול בחזית הנפש - מ.א אשכול בהעוטף

אשכול בחזית הנפש

בימים אלה יוצא לאור הספר "בחזית הנפש" מאת יזהר שער, חבר קיבוץ נירים, פסיכולוג קליני וחינוכי בכיר ומנהל השרות הפסיכולוגי חינוכי של מועצת אשכול. מדובר במסמך מעמיק ויוצא דופן על מציאות החיים בצל חירום מתמשך, מתוך זווית מבטו של איש מקצוע שהוא גם תושב ואב לילדים החיים את אותה מציאות. המועצה לקחה חלק בהוצאה לאור של הספר ומחלקת אותו לבעלי תפקידים רלוונטיים (צילום: יזהר שער)

חברי התאטרון הקהילתי של אשכול זכו בפרס ארצי בפסטיבל נווה יוסף לתאטרון קהילתי רב תרבותי - מ.א אשכול בהעוטף

חברי התאטרון הקהילתי של אשכול זכו בפרס ארצי בפסטיבל נווה יוסף לתאטרון קהילתי רב תרבותי

חברי התאטרון הקהילתי של אשכול זכו בפרס ארצי בפסטיבל נווה יוסף לתאטרון קהילתי רב תרבותי בחיפה. האירוע הגדול ביותר בתחום התאטרון הקהילתי בישראל שנותן במה אמנותית לקבוצות מגוונות בחברה הישראלית כדי לספר את הסיפור שלהן. תאטרון אשכול זכה בפרס בקטגוריית "אמירה בימתית" על ההצגה: "הנפילים: שם זמני" (צילום: דוברות המועצה)