לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

החקלאים באשכול ממשיכים בשגרה, ואף תורמים מהתוצרת החקלאית שלהם לנזקקים - מ.א אשכול בהעוטף

החקלאים באשכול ממשיכים בשגרה, ואף תורמים מהתוצרת החקלאית שלהם לנזקקים

החקלאים במועצה האזורית אשכול ממשיכים גם בימים אלה במשימתם הלאומית - להבטיח לאזרחי ישראל בטחון תזונתי. בזכות החקלאים בארץ ובאשכול בפרט, אזרחי ישראל נהנים בימים אלה של חוסר ודאות מתוצרת טריה ואיכותית בשפע. ראש המועצה: "למרות המצב הקשה, החקלאים באשכול, כדרכם בשגרה, לא שוכחים ולא מפקירים את החלשים וממשיכים לתרום חלק מהתוצרת החקלאית שלהם לנזקקים" (צילום: דוברות המועצה)

מוקירים תודה באשכול: במועצה חילקו שי לעובדים - מ.א אשכול בהעוטף

מוקירים תודה באשכול: במועצה חילקו שי לעובדים

במהלך השבוע, חילקה המועצה האזורית אשכול שי הוקרה מהמועצה למתנדבים שעובדים בעת משבר הקורונה, מציאות לא שגרתית זו. ראש המועצה: "זכינו באשכול בהנהגות קהילתיות איכותיות ומסורות בכל יישובי המועצה שמאפשרות לנו להתמודד יחד עם התקופה המאתגרת בצורה מעולה, למרות ועל אף האתגרים שלא ידענו כמותם עד היום" (צילום: דוברות המועצה)

אשכול ממשיכים בפיתוח - מ.א אשכול בהעוטף

אשכול ממשיכים בפיתוח

לצד הפעילות האינטנסיבית סביב מציאות הקורונה, במועצה האזורית אשכול ממשיכים בשגרת העשייה לפיתוח וקידום המועצה, בהתאם להנחיות. במקום מכולות האשפה הירוקות ("צפרדע"), החלו בשבוע שעבר בהצבת פחים מוטמנים בשטחים הפתוחים במועצה. יתרונם הוא בנראות בשטחים הפתוחים, במענה שהם נותנים למפגעי בעלי חיים שלא יוכלו להוציא את האשפה וגם נותן שרות טוב יותר לכמויות משתנות של אשפה (צילום: דוברות המועצה)

מועצה אזורית אשכול מסייעת לתושבים, מחלקת ערכות הפגה והפעלה לאוכלוסיות המיוחדות - מ.א אשכול בהעוטף

מועצה אזורית אשכול מסייעת לתושבים, מחלקת ערכות הפגה והפעלה לאוכלוסיות המיוחדות

שגרת החיים של כולנו השתנתה בימים אלה. אך יש בינינו שהמציאות עבורם מורכבת אף יותר. במועצה האזורית אשכול פועלים רבות כדי לסייע ולתמוך בהם, ובשבוע שעבר חילקו ערכות הפגה והפעלה מלאות בכל טוב לאוכלוסיות המיוחדות. ראש המועצה: "גם השבוע נמשיך בחלוקת ערכות, ונגיע עד פתח הדלת של כל תושב ותושבת במועצה" (צילום: דוברות המועצה)

למרות המצב: העבודות לתוספת אגף ב"נווה אשכול" לטובת וותיקי המועצה תשושי הנפש ממשיכות - מ.א אשכול בהעוטף

למרות המצב: העבודות לתוספת אגף ב"נווה אשכול" לטובת וותיקי המועצה תשושי הנפש ממשיכות

העבודות לתוספת אגף ב"נווה אשכול", לטובת וותיקי המועצה תשושי הנפש – ממשיכות באישור ולפי הכללים המתחייבים. ההנחיות החריפות שחלות על כולנו נועדו לשמור על החיים שלנו ובעיקר, על האוכלוסייה המבוגרת – ההורים, הסבים והסבתות שלנו, שנמצאים בקבוצת סיכון. כשהמשבר יחלוף ונחזור לשגרה, לותיקי אשכול עם הצרכים המיוחדים, יעמוד אגף חדש של מסגרת יום טיפולית, מקצועית, מכבדת ואוהבת (צילום: דוברות המועצה)

יוזמה נהדרת: תחנת הרדיו הקהילתית של אשכול עלתה לשידור החל מהשבוע שעבר - מ.א אשכול בהעוטף

יוזמה נהדרת: תחנת הרדיו הקהילתית של אשכול עלתה לשידור החל מהשבוע שעבר

יוזמה ייחודית שהגיעה לשולחנו של ראש המועצה לפני כשנה, יצאה לדרך בשבוע שעבר - תחנת רדיו קהילתית של אשכול. התחנה תשדר לתושבים שלוש פעמים בשבוע באמצעות קישור אינטרנטי שכולם יכולים להיכנס אליו. את כל השידורים מעבירים תושבי המועצה, שעברו בשנה האחרונה קורס הכשרה מיוחד (צילום: דוברות המועצה)

מועצה אזורית אשכול מתמודדת עם נגיף הקורונה - מ.א אשכול בהעוטף

מועצה אזורית אשכול מתמודדת עם נגיף הקורונה

במועצה האזורית אשכול נערכים באופן מקיף ונרחב להתמודדות עם נגיף הקורונה - בשבוע שעבר החלו בנוהל חיטוי של האוטובוסים אשר שימשו את הסעות התלמידים לבתי הספר. בנוסף, נערכים לפעולות חיטוי מדי יום וגם לציוד מוסדות הציבור בחומרים לשמירת ההיגיינה האישית. בנוסף, פנו לכל יישובי המועצה בבקשה להעמיד נציג שיהיה אחראי לטיפול בנושא בתוך הישוב ומול המועצה (צילום: דוברות אשכול)

מסורת קהילתית חדשה: ה'אשכולידע' נערכה בפעם הראשונה - מ.א אשכול בהעוטף

מסורת קהילתית חדשה: ה'אשכולידע' נערכה בפעם הראשונה

לפני שמשרד הבריאות שינה את ההנחיות, קיימו במועצה האזורית אשכול את ה'אשכולידע' – העדלאידע הראשונה של אשכול. תהלוכה שמחה צבעונית וקצבית עם דמויות ענק מעולם הילדים שהוכנו על ידי אמני אשכול מחומרים ממוחזרים, להקות ריקוד מקומיות ילדים, הורים, סבים וסבתות. אירוע שהתחיל כחלום של שתי תושבות שהצליחו לגייס קהילה שלמה – אמנים, את המועצה מתנדבים, גרעינרים, חוגי הילדים והנוער ועוד ועוד (צילום: דוברות המועצה)

היערכות המועצה האזורית אשכול לקורונה - מ.א אשכול בהעוטף

היערכות המועצה האזורית אשכול לקורונה

בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, הקימה המועצה האזורית אשכול צוות לטיפול בנושא. ראש המועצה: "אנו נמצאים בקשר שוטף עם משרד הבריאות ופועלים בהתאם להנחיות. לשמחתנו, כרגע אין אף חולה מאשכול או מהמועצות השכנות. ישנם מספר תושבים שלנו שמחויבים בבידוד ביתי. כולם חשים בטוב, ללא תסמינים של המחלה ואני מאחל להם בריאות טובה, אורך רוח ולהמשיך להישמע להנחיות משרד הבריאות" (צילום: דוברות המועצה)