לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

במועצה האזורית אשכול ציינו את יום הזכרון האלטרנטיבי לקורבנות האלימות במשפחה - מ.א אשכול בהעוטף

במועצה האזורית אשכול ציינו את יום הזכרון האלטרנטיבי לקורבנות האלימות במשפחה

השבוע ציינו במועצה האזורית אשכול את יום הזכרון האלטרנטיבי לקורבנות האלימות במשפחה. הערב הוקדש לזכרה של אסתי אהרונוביץ ז״ל, תושבת המועצה שנרצחה על ידי בן זוגה בתוך ביתה. ראש המועצה: "תודה לפורום נשים, מחלקת בריאות ומחלקת בטחון קהילתי של אשכול על ערב עוצמתי, כואב ויחד עם זאת חשוב להעלאת המודעות" (צילום: דוברות המועצה)

העוטף בקדמת הבמה - מ.א אשכול בהעוטף

העוטף בקדמת הבמה

בשבוע שעבר נערכה ועידה מיוחדת של ידיעות אחרונות ו-Ynet בבנייני האומה בירושלים לציון 80 שנה לעיתון. בועידה שכותרתה הייתה "האנשים של המדינה", הוקדש פאנל מיוחד לתושבי עוטף עזה – 'האנשים שלנו בדרום'. ראש מועצת אשכול: "שמחתי לקחת חלק בפאנל החשוב יחד עם אנשים יקרים מהמועצות השכנות שלנו. אנו מצפים ודורשים לראות עשייה אקטיבית שתביא להסדרה יציבה" (צילום: דוברות המועצה האזורית אשכול)

יצאה לדרך התכנית לשיווק משותף במועצה האזורית אשכול - מ.א אשכול בהעוטף

יצאה לדרך התכנית לשיווק משותף במועצה האזורית אשכול

בשבוע שעבר יצאו לדרך במועצה האזורית אשכול עם תוכנית לשיווק משותף של הישובים יחד עם המועצה. אחד מהיעדים המרכזיים לשנה הקרובה הוא הצמיחה הדמוגרפית. ראש המועצה: "התכנסנו למפגש חשיבה כדי לגבש את הערכים היחודיים המשותפים לנו במגוון ישובי המועצה. עבודה רבה לפנינו ואני מודה לכל מי שלוקח חלק בתוכנית" (צילום: דוברות המועצה)

מועצה אזורית אשכול: נחנך בית הזיכרון והמורשת להנצחת נופלי המועצה - מ.א אשכול בהעוטף

מועצה אזורית אשכול: נחנך בית הזיכרון והמורשת להנצחת נופלי המועצה

אחרי תהליך ארוך, יסודי ומרגש, חנכו בשבוע שעבר במועצה האזורית אשכול את בית הזכרון והמורשת. מקום מיוחד להנצחת נופלי אשכול, חללי מערכות ישראל וחללי פעולות האיבה - אלו לצד אלו ולצד סיפורי המורשת וההתיישבות במועצה (צילום: דוברות המועצה)

אשכול: שגריר של כבוד - מ.א אשכול בהעוטף

אשכול: שגריר של כבוד

ראש המועצה האזורית אשכול, נסע בשבוע שעבר לירושלים לפגישה מיוחדת עם חבר חדש ומשמעותי למועצה – שגריר ארה"ב בישראל, דיויד פרידמן. מאז ביקורו באשכול בנובמבר האחרון, אז נחשף באופן בלתי אמצעי לייחודיות הקהילה שלנו – שומרת המועצה על קשר חם עם השגריר, "השגריר שותף אמיתי וחשוב לחזון של אשכול להפוך את החיים לצד הגבול לטובים יותר" אמר (צילום: דוברות המועצה)

מועצה אזורית אשכול חגגה את חג החנוכה בסימן קהילתי - מ.א אשכול בהעוטף

מועצה אזורית אשכול חגגה את חג החנוכה בסימן קהילתי

מועצה אזורית אשכול סגרה השבוע את תוכנית חנוכה שהייתה גדושה באירועים ופעילויות. במופעים הגדולים באולם אשכול שולבו יוצרים ובעלי עסקים מקומיים. הזמרת סער ליבן מתלמי יוסף ביצעה את מופע ה'חימום' המקדים להופעה המרכזית של דודו טסה. מחוץ לאולם הוצע כיבוד תוצרת אשכול: הבירה המקומית ISIS, גבינות של מחלבת משק צאן, פיצה העוטף ועוד (צילום: דוברות המועצה)

אשכול: הכשרת דוברי ישובים התקיימה החודש במועצה - מ.א אשכול בהעוטף

אשכול: הכשרת דוברי ישובים התקיימה החודש במועצה

החודש התקיימה במועצה האזורית אשכול הכשרה לדוברי הישובים ולחברי צח"י, האחראים על ההסברה לציבור בחירום. ההכשרה, ביוזמת מרכז החוסן ודוברות המועצה, כללה שלושה מפגשים מלמדים ויעילים להתנהלות מול כלי התקשורת סביב אירועי חירום (צילום: דוברות המועצה)

פתיחת מרכז האמנויות שנבנה בימים אלה בקריית החינוך באשכול תדחה במספר חודשים, מסיבות טובות - מ.א אשכול בהעוטף

פתיחת מרכז האמנויות שנבנה בימים אלה בקריית החינוך באשכול תדחה במספר חודשים, מסיבות טובות

הפתיחה של מרכז האמנויות שנבנה בימים אלה בקריית החינוך במועצה האזורית אשכול תדחה במספר חודשים, מסיבות טובות. לאחר מאמצים הצליחו במועצה לגייס תקציב עבור הקמת חלק נוסף, שישמש ללימודי המוסיקה