לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

אחרי שנים של מאבק, נפתח לתנועה קטע כביש 232 המורחב שבמועצה האזורית אשכול - מ.א אשכול בהעוטף

אחרי שנים של מאבק, נפתח לתנועה קטע כביש 232 המורחב שבמועצה האזורית אשכול

יוצאים לדרך חדשה: אחרי שנים של מאבק, נפתח אמש לתנועה קטע כביש 232 המורחב שבמועצה האזורית אשכול, מכרם שלום עד ניר יצחק. ראש המועצה: "מדובר בשדרוג משמעותי ובטיחותי לנוסעים בדרום המועצה, עליו אנו מברכים. העובדה שנסלל המקטע הראשון מניחה את התשתית למחוייבותה של המדינה להמשך סלילת הכביש לכל אורכו" (צילום: שחר באטלר)

חג גאווה שמח באשכול: שלטי חוצות נתלו ברחבי המועצה - מ.א אשכול בהעוטף

חג גאווה שמח באשכול: שלטי חוצות נתלו ברחבי המועצה

במסגרת ציון חודש הגאווה, נתלו השבוע ברחבי המועצה האזורית אשכול שלטי חוצות עם מסר חשוב: אנחנו גאים. גאים להיות בית פתוח, חם ואוהב לכולם/ן, גאים להיות קהילה המקדמת את ערכי השוויון וההכלה, גאים להיות קהילה מאפשרת, סובלנית ובטוחה (צילום: דוברות המועצה)

מועצה אזורית אשכול כואבת את מותו הטרגי של זהר רונן ז"ל מכרם שלום - מ.א אשכול בהעוטף

מועצה אזורית אשכול כואבת את מותו הטרגי של זהר רונן ז"ל מכרם שלום

מועצה אזורית אשכול כואבת את מותו הטרגי של זהר רונן ז"ל, בן 43 מקיבוץ כרם שלום, אשר נהרג אמש בתאונת עבודה קטלנית לעיני חבריו בקיבוץ. זוהר היה רכז הנוי וסגן הרבש"ץ של הקיבוץ, פעיל ואהוב מאוד בקהילה. חבריו בקיבוץ קיבלו את הבשורה בתדהמה ובעצב רב. יהי זכרו ברוך (צילום: ברוריה קרני הדס)

מועצה אזורית אשכול העניקה לותיקי המועצה עציצים המסמלים תקווה וצמיחה - מ.א אשכול בהעוטף

מועצה אזורית אשכול העניקה לותיקי המועצה עציצים המסמלים תקווה וצמיחה

כאות הוקרה על עמידתם ועל האמון שנתנו, העניקו השבוע במועצה האזורית אשכול לכל 1200 ותיקי המועצה עציץ המסמל תקווה וצמיחה עם מסר חשוב: "גם כעת שנראה שהקורונה מאחורינו - אנחנו כאן תמיד איתם ולמענם" (צילום: דוברות המועצה האזורית אשכול)

לכבוד שבועות: במועצה אזורית אשכול מסכמים את השנה עם שיא בגידולים החקלאיים - מ.א אשכול בהעוטף

לכבוד שבועות: במועצה אזורית אשכול מסכמים את השנה עם שיא בגידולים החקלאיים

השבוע מציינים ברחבי המדינה את חג הביכורים. במועצה האזורית אשכול זה עוד סיבה למסיבה, לאחר שאת שנת 2019 סיימו עם שיא של 436 אלף טון גידולים חקלאיים וגם עם שיא בביכורי התינוקות – 300 תינוקות חדשים נולדו השנה באשכול.  ברחבי היישובים יציינו את החג כמיטב המסורת אך בדרכים יצירתיות ומותאמות למגבלות. ברוח התקופה וכחלק מהתהליך שעוברת המועצה לטובת התחדשות וצמיחה, יוענק לכל בית במועצה טנא מיוחד מתוצרת מקומית שמסמל את שהיא מייחלת לעצמה כקהילה - לצמוח וללבלב, תוך חיבור לאדמתנו ותוך חיבורים אחד לשני

לכבוד חג השבועות - במועצה אזורית אשכול מעודדים לקנות תוצרת מקומית - מ.א אשכול בהעוטף

לכבוד חג השבועות - במועצה אזורית אשכול מעודדים לקנות תוצרת מקומית

לכבוד חג השבועות, במועצה האזורית אשכול יצרו דף נחיתה בו איגדו בתי עסק מקומיים משובחים מהמועצה. מטעם המועצה נמסר: "דמיינו את שולחן חג השבועות שלכם, כל הטוב שנפרש בפניכם יכול להיות תוצרת אשכול - כי יש כאן הכול! היכנסו לדף, וסגרו את פינת הקניות לחג בצ'יק. לפני הכול - עסקים באשכול"

לאחר הפסקה ארוכה: מתחם "אשכול מרקט" חוזר לפעילות - מ.א אשכול בהעוטף

לאחר הפסקה ארוכה: מתחם "אשכול מרקט" חוזר לפעילות

אחרי מספר חודשים שהיה ללא פעילות, מתחם "אשכול מרקט" חזר לפעילות שוטפת בהובלה חדשה של שני יזמים מאשכול – אלירן אלקיים (עין הבשור) ואלי ווקרט (דקל). פעילות השוק התחדשה בתוצרת, בשעות הפעילות וגם בשם חדש: 'באלאבסטה'. מוצעת בו תוצרת חקלאית איכותית מהאזור במחירים סיטונאים וגם שירות חדש של משלוח עד הבית. השוק פתוח בימים ג'-ה' בין השעות: 9:30-19:00 וביום שישי מ-09:00 עד 14:00 (צילום: דוברות המועצה)