לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

אשכול: שגריר של כבוד - מ.א אשכול בהעוטף

אשכול: שגריר של כבוד

ראש המועצה האזורית אשכול, נסע בשבוע שעבר לירושלים לפגישה מיוחדת עם חבר חדש ומשמעותי למועצה – שגריר ארה"ב בישראל, דיויד פרידמן. מאז ביקורו באשכול בנובמבר האחרון, אז נחשף באופן בלתי אמצעי לייחודיות הקהילה שלנו – שומרת המועצה על קשר חם עם השגריר, "השגריר שותף אמיתי וחשוב לחזון של אשכול להפוך את החיים לצד הגבול לטובים יותר" אמר (צילום: דוברות המועצה)

מועצה אזורית אשכול חגגה את חג החנוכה בסימן קהילתי - מ.א אשכול בהעוטף

מועצה אזורית אשכול חגגה את חג החנוכה בסימן קהילתי

מועצה אזורית אשכול סגרה השבוע את תוכנית חנוכה שהייתה גדושה באירועים ופעילויות. במופעים הגדולים באולם אשכול שולבו יוצרים ובעלי עסקים מקומיים. הזמרת סער ליבן מתלמי יוסף ביצעה את מופע ה'חימום' המקדים להופעה המרכזית של דודו טסה. מחוץ לאולם הוצע כיבוד תוצרת אשכול: הבירה המקומית ISIS, גבינות של מחלבת משק צאן, פיצה העוטף ועוד (צילום: דוברות המועצה)

אשכול: הכשרת דוברי ישובים התקיימה החודש במועצה - מ.א אשכול בהעוטף

אשכול: הכשרת דוברי ישובים התקיימה החודש במועצה

החודש התקיימה במועצה האזורית אשכול הכשרה לדוברי הישובים ולחברי צח"י, האחראים על ההסברה לציבור בחירום. ההכשרה, ביוזמת מרכז החוסן ודוברות המועצה, כללה שלושה מפגשים מלמדים ויעילים להתנהלות מול כלי התקשורת סביב אירועי חירום (צילום: דוברות המועצה)

פתיחת מרכז האמנויות שנבנה בימים אלה בקריית החינוך באשכול תדחה במספר חודשים, מסיבות טובות - מ.א אשכול בהעוטף

פתיחת מרכז האמנויות שנבנה בימים אלה בקריית החינוך באשכול תדחה במספר חודשים, מסיבות טובות

הפתיחה של מרכז האמנויות שנבנה בימים אלה בקריית החינוך במועצה האזורית אשכול תדחה במספר חודשים, מסיבות טובות. לאחר מאמצים הצליחו במועצה לגייס תקציב עבור הקמת חלק נוסף, שישמש ללימודי המוסיקה

אשכול: "מטה מול מטה" - מ.א אשכול בהעוטף

אשכול: "מטה מול מטה"

החודש החלו במועצה האזורית אשכול בסדרת מפגשים של הנהלת המועצה בישובים, עם ההנהלה של כל ישוב. אחת לחודש, ישיבת ההנהלה הקבועה במועצה תועתק לישוב במועצה –  למפגש ישיר של מנהלי האגפים עם מנהלי הישוב. ראש המועצה: "זוהי הזדמנות מצויינת לשמוע ולראות מקרוב את הצרכים המיוחדים לכל ישוב וליצירת שיתופי פעולה וקשר ישיר בין הישוב להנהלת המועצה" (צילום: דוברות המועצה)

מערכת החשמל באזור דרום מועצת אשכול נפלה עקב מזג האוויר הסוער - מ.א אשכול בהעוטף

מערכת החשמל באזור דרום מועצת אשכול נפלה עקב מזג האוויר הסוער

בעקבות מזג האויר הסוער נפלה מערכת חשמל באזור דרום המועצה וכתוצאה ישנן הפסקות חשמל במספר יישובים. חברת החשמל מטפלת בתקלות והצפי לסיום הטיפול - עד השעה 17:00. כמו כן, עקב נפילת עצים במספר מוקדים בכבישים באזור ישנה האטת תנועה. צוותי המועצה, משטרה, רבשצים וחברת נתיבי ישראל מטפלים במפגעים. הכבישים לא חסומים. (צילום: depositphotos)

קבלו אותם: יחידת החילוץ וההצלה של מועצה אזורית אשכול - מ.א אשכול בהעוטף

קבלו אותם: יחידת החילוץ וההצלה של מועצה אזורית אשכול

בתקופה האחרונה מתגבשת במועצה האזורית אשכול יחידת חילוץ והצלה. 28 תושבים ממגוון יישובי המועצה מסיימים כעת קורס הכשרה מקצועי של פיקוד העורף למשימות חילוץ והצלה מורכבות. היחידה תפעל בהתנדבות תחת אגף הביטחון של אשכול, ותסייע במענה ראשוני מיידי ומציל חיים בתחומי המועצה

מתקדמת הבנייה של אולם הספורט החדש בקריית החינוך במועצה האזורית אשכול - מ.א אשכול בהעוטף

מתקדמת הבנייה של אולם הספורט החדש בקריית החינוך במועצה האזורית אשכול

בימים אלה הולך ונבנה אולם ספורט חדש בקריית החינוך החדשה במועצה האזורית אשכול. אולם הספורט החדש ישמש את התלמידים בשעות הבוקר ואחר הצהריים - תוך יצירת מרחב של מעבר בטוח ועשיר עבורם בין יום הלימודים לפעילות החוגים. הפתיחה: אוגוסט 2020 (צילום: דוברות המועצה)

במועצה אזורית אשכול דואגים למיגון - מ.א אשכול בהעוטף

במועצה אזורית אשכול דואגים למיגון

במועצה אזורית אשכול דווחו בשבוע שעבר על מקרה של נפילת חלק מחיפוי מיגון בחצר גן ילדים באחד מיישובי המועצה. בעקבות המקרה, מהנדס המועצה וקב"ט המועצה הגיעו למקום והורו מיד על סגירת ותיחום המקום עד להשלמת כל בדיקות הבטיחות המקיפות. ראש המועצה: "המועצה שותפה מלאה לטיפול בנושא ופועלת כדי להבטיח בטיחות מלאה בכל מתחמי הגנים" (צילום: דוברות המועצה)