לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

כפר סטודנטים חדש יוקם בקיבוץ ניר עוז - מ.א אשכול בהעוטף

כפר סטודנטים חדש יוקם בקיבוץ ניר עוז

בקיבוץ ניר עוז קורם עור וגידים כפר סטודנטים חדש, אשר יתגוררו בו כ-30 סטודנטים הלומדים במוסדות אקדמיים באזור הדרום. הכפר יוקם במטרה לעודד צעירים להתגורר בפריפריה המרוחקת ממוסדות האקדמיה, תמורת מגורים זולים ומלגת לימודים. בתמורה תורם כל סטודנט שעות התנדבות לטובת הקהילה (צילום: דוברות המועצה)

אשכול בחזית הנפש - מ.א אשכול בהעוטף

אשכול בחזית הנפש

בימים אלה יוצא לאור הספר "בחזית הנפש" מאת יזהר שער, חבר קיבוץ נירים, פסיכולוג קליני וחינוכי בכיר ומנהל השרות הפסיכולוגי חינוכי של מועצת אשכול. מדובר במסמך מעמיק ויוצא דופן על מציאות החיים בצל חירום מתמשך, מתוך זווית מבטו של איש מקצוע שהוא גם תושב ואב לילדים החיים את אותה מציאות. המועצה לקחה חלק בהוצאה לאור של הספר ומחלקת אותו לבעלי תפקידים רלוונטיים (צילום: יזהר שער)

חברי התאטרון הקהילתי של אשכול זכו בפרס ארצי בפסטיבל נווה יוסף לתאטרון קהילתי רב תרבותי - מ.א אשכול בהעוטף

חברי התאטרון הקהילתי של אשכול זכו בפרס ארצי בפסטיבל נווה יוסף לתאטרון קהילתי רב תרבותי

חברי התאטרון הקהילתי של אשכול זכו בפרס ארצי בפסטיבל נווה יוסף לתאטרון קהילתי רב תרבותי בחיפה. האירוע הגדול ביותר בתחום התאטרון הקהילתי בישראל שנותן במה אמנותית לקבוצות מגוונות בחברה הישראלית כדי לספר את הסיפור שלהן. תאטרון אשכול זכה בפרס בקטגוריית "אמירה בימתית" על ההצגה: "הנפילים: שם זמני" (צילום: דוברות המועצה)

אשכול: החל תכנון תכנית עבודה לשנת התקציב 2020 - מ.א אשכול בהעוטף

אשכול: החל תכנון תכנית עבודה לשנת התקציב 2020

בימים אלה נמצאים במועצה האזורית אשכול בשיאו של תהליך לבניית תכנית עבודה מועצתית. במסגרת התהליך, נפגשה מליאת המועצה לפני כשבועיים על מנת להגדיר את המטרות הרב שנתיות בהן יעסקו אגפי המועצה בשנים הקרובות במסגרת עבודתם השוטפת (צילום: דוברות המועצה)

מנכ"ל בנק הפועלים הגיע לביקור במועצה האזורית אשכול - מ.א אשכול בהעוטף

מנכ"ל בנק הפועלים הגיע לביקור במועצה האזורית אשכול

מנכ"ל בנק הפועלים, אריק פינטו, מסיים בימים אלה את תפקידו ואת הפרידה מצוות הנהלת הבנק בחר לקיים בדרך מיוחדת וראויה לציון – בביקור במועצה האזורית אשכול. ראש המועצה: "אני מודה לו על הקשר החם ששמר עמנו, ומאחל לו הצלחה וסיפוק בדרכו החדשה" (צילום: דוברות המועצה)

ראש מועצת אשכול: "התרגשתי לראות את דגל המועצה מתנוסס בגאון במקסיקו" - מ.א אשכול בהעוטף

ראש מועצת אשכול: "התרגשתי לראות את דגל המועצה מתנוסס בגאון במקסיקו"

במסגרת ביקור שערך גדי ירקוני, ראש המועצה האזורית אשכול, במקסיקו וארצות הברית בשבוע שעבר, נפגש עם אחד מראשי הקהילה המסייע רבות למועצה, ועם ראש עיריית ויסקילוקאן - העיר התאומה של אשכול במקסיקו. ראש המועצה: "תודה ענקית לקהילה היהודית במקסיקו, שותפה אמיתית למעשה הציוני בנגב ולחזון של מועצה אזורית אשכול" (צילום: דוברות המועצה)