לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

באשכול ערכו סיור בכביש 232 יחד עם המהנדס הראשי של נתיבי ישראל - מ.א אשכול בהעוטף

באשכול ערכו סיור בכביש 232 יחד עם המהנדס הראשי של נתיבי ישראל

בשבוע שעבר נפגשו במועצה האזורית אשכול עם המהנדס הראשי של נתיבי ישראל, קובי בר טוב ועם מנהל מחוז הדרום אלכס גליק. במסגרת המפגש, ערכו סיור לאורך כביש 232 ובצמתים מרכזיים לאורך הכביש, וסיכמו על קידום מספר נושאים. ראש המועצה: "כרגיל עם נת"י היה שיח מצוין ורצון אמיתי לעזור" (צילום: דוברות המועצה)

מועצת אשכול ממשיכה במאבק באלימות כלפי נשים - מ.א אשכול בהעוטף

מועצת אשכול ממשיכה במאבק באלימות כלפי נשים

רגע לפני הטלת המגבלות החדשות, קיימו באולם אשכול אירוע מיוחד ועוצמתי להזדהות עם המאבק באלימות כלפי נשים, בהובלת בנות הנוער של המועצה. ראש המועצה: "האלימות כלפי נשים הגיעה גם לבית שלנו, לאשכול, עם הרצח הנתעב של חברתנו אסתי אהרונביץ ז״ל, אירוע שטלטל את כולנו. אך קהילת אשכול לא נותרת אדישה לתופעה האיומה וערב ההוקרה היה ביטוי נוסף לכך. אני מודה לבנות הנוער הנפלאות על ערב כה עוצמתי. התפעלתי מהבגרות, המעורבות החוכמה והרגישות שלהן" (צילום: דוברות המועצה)

מפקד פיקוד העורף הנכנס הגיע להתארח במועצה אזורית אשכול - מ.א אשכול בהעוטף

מפקד פיקוד העורף הנכנס הגיע להתארח במועצה אזורית אשכול

במועצה האזורית אשכול אירחו השבוע את מפקד פיקוד העורף הנכנס, אלוף אורי גורודין, שאת אחד מסיוריו הראשונים בתפקיד בחר לקיים בעוטף עזה. ראש המועצה: "אני מאחל לו הצלחה רבה בתפקיד ומשוכנע שנזכה לשיתוף פעולה טוב והדוק" (צילום: דוברות המועצה)

אולם אשכול יפתח מחדש בשבוע הבא - מ.א אשכול בהעוטף

אולם אשכול יפתח מחדש בשבוע הבא

בשבוע הבא יפתחו מחדש הדלתות של אולם אשכול, אחרי כארבעה חודשים שנותרו סגורות בשל משבר הקורונה. ההצגה הראשונה תעלה ביום ראשון הקרוב. האירוע יתקיים לפי כללי התו הסגול, תוך שמירת ריחוק פיזי ומסיכות לאורך כל ההצגה. ראש המועצה: "התרבות היא ערך משמעותי בקהילה שלנו ששומרת על הנפש והנשמה. התרבות חייבת להמשיך! ולמרות המגבלות והאתגרים, נמשיך אותה, אך בדרך אחרת" (צילום: דוברות המועצה)

קהילת העסקים באשכול חוזרת לפעילות - מ.א אשכול בהעוטף

קהילת העסקים באשכול חוזרת לפעילות

לפני פרוץ הקורונה החלו במועצה האזורית אשכול בשיתוף מעברים נגב מערבי, בתהליך של בניית קהילת עסקים מקומית וחזקה שתהווה מרחב לשיתופי פעולה, מקצועיות ולמידת עמיתים. השבוע התקיים המפגש השני של הקהילה. ראש המועצה: " יש לנו באשכול עסקים איכותיים, מכל הסוגים והתחומים. הם מנוע הצמיחה של המועצה וזהו האינטרס של כולנו שהם יפרחו וישגשגו" (צילום: דוברות המועצה)

משנים את המציאות התעסוקתית באשכול - מ.א אשכול בהעוטף

משנים את המציאות התעסוקתית באשכול

בשבוע שעבר החלו במועצה האזורית אשכול בבניית חלל עבודה חדשני במתחם ה'בשור', במסגרת שיתוף פעולה עם מיזם התעסוקה פורץ הדרך 'נגב 19' – המחבר בין לקוחות מכל הארץ לעובדים מקומיים באמצעות מתן שירותים מקצועיים מרחוק. ראש המועצה: "המרחק הגיאוגרפי לא יהווה מכשול עוד בתחום התעסוקה לתושבים רבים במועצה. באמצעות טכנולוגיות דיגיטליות שמאפשרות עבודה מרחוק, נייצר מקומות תעסוקה איכותיים בתוך המועצה, בחלל עבודה פיזי משותף ומטופח (צילום: דוברות המועצה)

אחרי שנים של מאבק, נפתח לתנועה קטע כביש 232 המורחב שבמועצה האזורית אשכול - מ.א אשכול בהעוטף

אחרי שנים של מאבק, נפתח לתנועה קטע כביש 232 המורחב שבמועצה האזורית אשכול

יוצאים לדרך חדשה: אחרי שנים של מאבק, נפתח אמש לתנועה קטע כביש 232 המורחב שבמועצה האזורית אשכול, מכרם שלום עד ניר יצחק. ראש המועצה: "מדובר בשדרוג משמעותי ובטיחותי לנוסעים בדרום המועצה, עליו אנו מברכים. העובדה שנסלל המקטע הראשון מניחה את התשתית למחוייבותה של המדינה להמשך סלילת הכביש לכל אורכו" (צילום: שחר באטלר)