לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

ראש מועצת אשכול: "התרגשתי לראות את דגל המועצה מתנוסס בגאון במקסיקו"

במסגרת ביקור שערך גדי ירקוני, ראש המועצה האזורית אשכול, במקסיקו וארצות הברית בשבוע שעבר, נפגש עם אחד מראשי הקהילה המסייע רבות למועצה, ועם ראש עיריית ויסקילוקאן - העיר התאומה של אשכול במקסיקו. ראש המועצה: "תודה ענקית לקהילה היהודית במקסיקו, שותפה אמיתית למעשה הציוני בנגב ולחזון של מועצה אזורית אשכול" (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בשבוע שעבר סיים גדי ירקוני, ראש המועצה האזורית אשכול, ביקור מרתק ומרומם רוח אצל שותפיה הציוניים של קהילת אשכול מעבר לים, "בכל פעם מחדש כשאני פוגש את שותפינו במקסיקו ובארה״ב, אני נפעם מהאהבה לישראל ולאשכול בפרט, מהדאגה לנו ומהרצון לקחת חלק מעשי בחיזוק ופיתוח ההתיישבות המשגשגת באשכול", הוא מספר.

בביקור במקסיקו פגש את דני ליברנט, אחד הפילנתרופים המשמעותיים לעם היהודי, לישראל ולאשכול, "דני סייע לנו בבניית אולם כלנית ומסייע לנו היום בבניית מרכז חדשני לאמנויות, מחול ומוסיקה שיפתח בדצמבר הקרוב בקריית החינוך. כאות תודה והערכה על הידידות ועל התרומה המשמעותיים לאורך השנים, הענקנו לדני אות חדש שיצרנו - "אות ידיד הנפש של אשכול".

ראש המועצה נפגש גם עם תלמידי כיתות ח' ו-ט' בבית ספר "בית הילדים", ועם תלמידי בית ספר "תרבות" במקסיקו, שאשכול היא חלק בלתי נפרד מחייהם, "בסיום הביקור נפגשתי עם אנריקה וארגס ראש עיריית ויסקילוקאן - העיר התאומה של אשכול במקסיקו שבה חיים כ-80% מיהודי המדינה. ביקרנו בפארק על שם שמעון פרס והתרגשתי לראות את דגל אשכול מתנוסס בו בגאון. תודה ענקית לקהילה היהודית במקסיקו, שותפה אמיתית למעשה הציוני בנגב ולחזון של מועצה אזורית אשכול".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: