לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

קייטנות הקיץ של נגישות ישראל באשכול

המועצה האזורית אשכול יחד עם נגישות ישראל יצרו לכ-1,000 ילדי המועצה חוויה מעצימה ובלתי נשכחת, במסגרתה כל אחד ואחת מהילדים שהשתתפו בקייטנה הזאת - למדו לקבל את האחר, להכיר מקרוב אנשים עם מוגבלות, ללמוד על הפוטנציאל הגלום בהם ועד כמה חשובה הנגישות להשתלבותם בחברה באופן עצמאי (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

כבר שנה שנייה ברציפות שבמועצה האזורית אשכול מתקיים הפנינג הנגישות בקייטנת הקיץ. במסגרת הקייטנה, לומדים ילדי המועצה איך מתגברים על מכשולים כשיושבים על כסא גלגלים, איך מרגיש השקט של עולם החירשים, מה הם הצרכים של עיוורים במרחב הציבורי ועוד ועוד.

הקייטנה הינה פעילות עוצמתית ומשמעותית לעידוד המודעות לצרכיהם של בעלי מוגבלויות, והילדים התנסו במגוון תחנות חוויתיות שדימו עבורם את עולם בעלי המוגבלויות ואת צרכיהם היחודיים במרחב הציבורי. 

גדי ירקוני, ראש המועצה האזורית: "מדובר באחת הפעילויות הערכיות והמשמעותיות לילדינו ושמחתי מאוד לשמוע על ההיענות העצומה, מכל ישובי המועצה, להשתתפות בפעילות. לצערי לא יכולתי לבקר השנה בהפנינג. אך כמי שמכיר את הצרכים אישית, אני יודע להעריך את חשיבותם. אמשיך לתמוך ולעודד פעילות להעלאת המודעות וההתחשבות בצרכיהם של אנשים עם מוגבלויות".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: