לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

קהילת העסקים באשכול חוזרת לפעילות

לפני פרוץ הקורונה החלו במועצה האזורית אשכול בשיתוף מעברים נגב מערבי, בתהליך של בניית קהילת עסקים מקומית וחזקה שתהווה מרחב לשיתופי פעולה, מקצועיות ולמידת עמיתים. השבוע התקיים המפגש השני של הקהילה. ראש המועצה: " יש לנו באשכול עסקים איכותיים, מכל הסוגים והתחומים. הם מנוע הצמיחה של המועצה וזהו האינטרס של כולנו שהם יפרחו וישגשגו" (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

לפני פרוץ הקורונה, החלו במועצה האזורית אשכול בשיתוף מעברים נגב מערבי, בתהליך של בניית קהילת עסקים מקומית וחזקה שתהווה מרחב לשיתופי פעולה, מקצועיות ולמידת עמיתים. התקיים מפגש התנעה ראשון ואז פרץ משבר הקורונה. השבוע התקיים המפגש השני, אלינו הוזמנו בעלי העסקים בכדי לחשוב יחד על המקום בו המועצה יכולה להמשיך תמוך ולחזק את העסקים, מנוע הצמיחה של המועצה.

גדי ירקוני, ראש המועצה: "משבר הקורונה השפיע על כולנו, אך בעיקר על בעלי העסקים שעדיין מתמודדים עם ההשלכות. משבר שגם לימד אותנו על הצרכים המיוחדים של העסקים באשכול, הצורך בליווי, תמיכה ופתרונות יצירתיים. שמחתי להיפגש השבוע עם כ-40 בעלי עסקים במועצה ולהציג את התוכנית שלנו להמשך חיזוק העסקים. אבל בעיקר היה לי חשוב לשמוע אותם ישירות. רשמנו לפנינו את כל הבקשות והצרכים ויצאנו כבר לדרך. יש לנו באשכול עסקים איכותיים, מכל הסוגים והתחומים. הם מנוע הצמיחה של המועצה וזהו האינטרס של כולנו שהם יפרחו וישגשגו. עם פרוץ הקורונה הנחתי את כל אגפי המועצה לעבור לרכישה מעסקים מקומיים ואנו בונים כעת נוהל מסודר באגף הרכש של המועצה. עוד בקנה: אפליקצית רכישה וירטואלית מעסקים מקומיים בסבסוד המועצה ושיתוף פעולה אסטרטגי עם משרד הבטחון לרכישה תוצרת מאשכול. הכי חשוב, שכולנו נמשיך ונקנה מקומי!".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: