לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

מרכז חלו"ם מוקם בימים אלה במועצה האזורית אשכול

בבית הספר "נופי הבשור" שבמועצה האזורית אשכול מסתיימת בימים אלה הקמה של מרכז חלו״ם - מרחב למידה ועבודה חדשני שמבוסס על עקרונות הפדגוגיה החדשה ובהשראת סביבות העבודה המשותפות (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בבית הספר "נופי הבשור" שבמועצה האזורית אשכול מסתיימת בימים אלה הקמה של מרכז חלו״ם - מרחב למידה ועבודה חדשני שמבוסס על עקרונות הפדגוגיה החדשה ובהשראת סביבות העבודה המשותפות. המרכז מכיל מרחבים שמזמנים למידה בצורות שונות, אמצעים טכנולוגיים שמאפשרים למידה עם מכשור וטכנולוגיה חדשנית, ופינות המזמנות אינטראקציה בין אנשים ובין תחומי ידע שונים.

המרכז הוקם בסיוע תרומה נדיבה של קרן היסוד ובתמיכת משרד המדע והטכנולוגיה, והוא ישמש את תלמידי התיכון בבוקר ואת הקהילה בשעות אחר הצהריים. הקמתו מלווה בהכשרת של הצוותים החינוכיים בבית הספר.

גדי ירקוני, ראש המועצה האזורית: "ביום אנחנו מכינים את התלמידים לשיטות העבודה של העולם החדש, המתבססות על סביבות עבודה משותפות, על יצירתיות וחיבורים, ובערב מרכז חלו״ם יהיה פתוח לכל הקהילה, עם מתחם טכנולוגי (מייקרספייס) עם מדפסות תלת מימד, מכונת חיתוך לייזר וכלים טכנולוגיים בשילוב סדנאות וקורסים, קבוצות יזמות נער ומפגשים בינתחומיים בהובלת זה פה - המרכז הקהילתי של אשכול. תודה לקרן היסוד על התרומה ולמשרד המדע והטכנולוגיה על התמיכה. ל׳נופי הבשור׳ שחיבק את הפרוייקט ורץ איתו קדימה, לצוות זה פה - מרכז קהילתי אשכול ששותפים לביסוס המרכז כמרחב פתוח לכל הקהילה, וליועצת ענת מאור שמלווה אותנו מהרגע הראשון ושותפה איתנו להגשמת חלו״ם!".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: