לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

מחוברים פלוס

במועדון הדיונה התקיים בשבוע שעבר אירוע מיוחד משותף למשפחות דתיות וחילוניות באשכול, ביוזמה וארגון של מרכז הקהילתי של אשכול. ראש המועצה: "מועצה אזורית אשכול רואה עצמה כבית אחד לכל תושביה, ואנו משקיעים מחשבה רבה כדי להתאים את מכלול השירותים והמענים לכל הקהילה" (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

במועדון הדיונה התקיים בשבוע שעבר אירוע מיוחד משותף למשפחות דתיות וחילוניות באשכול, ביוזמה וארגון של מרכז הקהילתי של אשכול (זה פה). תושבים מכל המועצה, דתיים וחילוניים, מילאו את הדיונה עד אפס מקום.

באגרת השבועית של ראש המועצה, התפרסמו דבריה של שיר מגן (יבול) שהשתתפה באירוע: "את הילדים לא עיניינה לא הדתה ולא ישיבה בהפרדה. את הילדים עיניינו המשחקים, הדוכנים והפעילויות. מה זה עיניינו? כל כך עיניינו שהם לא רצו הבייתה! האווירה הייתה מדהימה. בהצגה לא הצלחנו לצפות. אולם הדיונה מעולם לא נדרש להכיל כזו כמות של אנשים בו זמנית. ממש חזון אחרית הימים! ובין לבין חייכו להן אמהות זו לזו (חלקן במכנס קצר וגופיה וחלקן בכיסוי ראש). אחלה אחה"צ! תודה רבה".

גדי ירקוני, ראש המועצה אזורית אשכול: "מועצה אזורית אשכול רואה עצמה כבית אחד לכל תושביה, ואנו משקיעים מחשבה רבה כדי להתאים את מכלול השירותים והמענים לכל הקהילה, על כל גווניה. מרכז הקהילתי של אשכול (זה פה), הוקם כדי לפתח פעילות תרבותית ופנאי מגוונת, עם אוזן קשבת לצורכי הקהילה כולה".

עוד הוסיף ראש המועצה ואמר: "מתוך התחשבות באורחות החיים המגוונים, בחרנו השנה להעניק אפשרות לקהל הדתי שהשתתפותו באירועים יכולה להתקיים בישיבה בהפרדה באמצעות פתרון ייחודי ויצירתי שלא פוגע זה באורחות החיים של זה. לפי בקשה מראש, שתי השורות העליונות באולם יוקצו לישיבה בהפרדה, ללא מחיצה ביניהן, ושאר הישיבה תהיה ותישאר מעורבת. אני חושב שאשכול יכולה להיות גאה בפתרון ההגון והייחודי אשר מכבד את אופיין של כל האוכלוסיות המרכיבות אותנו ומאפשר לכולם להשתתף באירועים, זה לצד זה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: