לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

לכבוד שבועות: במועצה אזורית אשכול מסכמים את השנה עם שיא בגידולים החקלאיים

השבוע מציינים ברחבי המדינה את חג הביכורים. במועצה האזורית אשכול זה עוד סיבה למסיבה, לאחר שאת שנת 2019 סיימו עם שיא של 436 אלף טון גידולים חקלאיים וגם עם שיא בביכורי התינוקות – 300 תינוקות חדשים נולדו השנה באשכול.  ברחבי היישובים יציינו את החג כמיטב המסורת אך בדרכים יצירתיות ומותאמות למגבלות. ברוח התקופה וכחלק מהתהליך שעוברת המועצה לטובת התחדשות וצמיחה, יוענק לכל בית במועצה טנא מיוחד מתוצרת מקומית שמסמל את שהיא מייחלת לעצמה כקהילה - לצמוח וללבלב, תוך חיבור לאדמתנו ותוך חיבורים אחד לשני

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

השבוע מציינים ברחבי המדינה את חג הביכורים. במועצה האזורית אשכול זה עוד סיבה למסיבה, לאחר שאת שנת 2019 סיימו עם שיא של 436 אלף טון גידולים חקלאיים וגם עם שיא בביכורי התינוקות – 300 תינוקות חדשים נולדו השנה באשכול. 

ברחבי היישובים יציינו את החג כמיטב המסורת אך בדרכים יצירתיות ומותאמות למגבלות. ברוח התקופה וכחלק מהתהליך שעוברת המועצה לטובת התחדשות וצמיחה, יוענק לכל בית במועצה טנא מיוחד מתוצרת מקומית שמסמל את שהיא מייחלת לעצמה כקהילה - לצמוח וללבלב, תוך חיבור לאדמתנו ותוך חיבורים אחד לשני.

גדי ירקוני, ראש המועצה: "תודה רבה לצוות הנמרץ והיצירתי שלנו במרכז הקהילתי 'זה פה' על הרעיון, ההשקעה וההפקה. במקביל לקראת החג נצא לאוויר בשיתוף  'מעברים אשכול'' עם מיזם: 'השוקה - בשבועות קונים תוצרת אשכול'. אתר רכישה של תוצרת המקומית בשיווק ישיר מהחקלאים. שיהיה לנו חג שמח!".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: