לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

כדאי להיות אזרח ותיק באשכול

לראשונה באשכול: חודש האזרח הותיק. ותיקי אשכול נהנו במשך חודש שלם מאירועים, פעילויות והטבות יחודיות (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

ותיקי אשכול נהנו במשך כל חודש נובמבר מאירועיםפעילויות והטבות מיחדות. 33 בתי עסק באשכול הצטרפו לקריאת המועצה והעניקו הטבות מגוונות לאזרחים הותיקיםבין שלל ההטבות שהוצעו לותיקיםהיו הנחות בבתי הקפה במועצהטיפולים אלטרנטיביים ועודמגוון האירועים והאפשרויות היה רחבסיור מוזיאוניםבמוזאון "מורשת צאן ברזלבצאלים ו"בהגדת חבל ימיתבדקלשיתופי פעולה עם פנימיית ביכורים שכללוכיתת אמןבישול ואפיה משותפים ומופע אינטראקטיביקורס עיצוב אלבומים דיגיטלייםמופעים מוזיקאליים מגווניםהרכב של הסימפונייטה באר שבעמקהלת אשכול בקונצרט מיוחדשירה בציבור ועודהרצאות שונותהצגה של תיאטרון הנגב.

אחת הפעילויות המיוחדות הייתה ללא ספק הקרנת בכורה של הסרט: "סיפורים למופתשהפיק מועדון 'מופתצוחר המספר את סיפורם של מושבי אשכול מיום הקמתםחודש האזרח הוותיק נחתם במופע חגיגי של השחקן דרור קרן "מצד שני".

ליאורה אלפרןמנהלת האגף לשירותים חברתיים באשכול: "חודש האזרח הוותיקמתקיים בכל שנה בנובמבר בכל הארץהשנה החלטנו לקיים שורה של אירועים והטבות שיהפכו את חודש נובמבר לחגיגה עבור האזרחים הוותיקים באשכולבכוונתנו להפוך זאת למסורתאני מודה לבעלי העסקים שנרתמו למיזםלמעבריםלנווה אשכוללרכזות מופ"תליחידה לאזרח ותיק במחלקה לשירותים חברתיים ולעפרה בן נתן שהפיקה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: