לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

חברי התאטרון הקהילתי של אשכול זכו בפרס ארצי בפסטיבל נווה יוסף לתאטרון קהילתי רב תרבותי

חברי התאטרון הקהילתי של אשכול זכו בפרס ארצי בפסטיבל נווה יוסף לתאטרון קהילתי רב תרבותי בחיפה. האירוע הגדול ביותר בתחום התאטרון הקהילתי בישראל שנותן במה אמנותית לקבוצות מגוונות בחברה הישראלית כדי לספר את הסיפור שלהן. תאטרון אשכול זכה בפרס בקטגוריית "אמירה בימתית" על ההצגה: "הנפילים: שם זמני" (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

חברי התאטרון הקהילתי של אשכול זכו בפרס ארצי בפסטיבל נווה יוסף לתאטרון קהילתי רב תרבותי בחיפה. האירוע הגדול ביותר בתחום התאטרון הקהילתי בישראל שנותן במה אמנותית לקבוצות מגוונות בחברה הישראלית כדי לספר את הסיפור שלהן. תאטרון אשכול זכה בפרס בקטגוריית 'אמירה בימתית' על ההצגה: 'הנפילים: שם זמני'.

טלי קרן לאופר, המנהלת האמנותית של הפסטיבל: "בפרס האמירה הבימתית זכתה קבוצה שניסתה לכסות בהומור רב על כאב מאוד גדול, היא מרגישה שקופה עד כדי כך שחבריה הלכו על נקודת קיצון בה הם משוועים שיראו וישמעו אותם. הנפילים, מזל טוב. את האמירה הבימתית שלכם הרגשתי כל כולי. תודה שנתתם לי להרגיש לכמה דקות את מה שעבורכם היא מציאות ואנו מקווים שהאמירה תהדהד למרחקים לאלו שלוחצים על כל הכפתורים".

גדי ירקוני, ראש המועצה האזורית אשכול: "התאטרון הקהילתי של אשכול הוקם לפני שנתיים בתמיכה ותקצוב של מרכז החוסן, המרכז הקהילתי של אשכול ותאטרון הנגב, וזו גאווה עצומה לכולנו שכבר הוא זוכה להכרה אמנותית ובפרס ארצי".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: