לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

הקמת בתי הספר החדשים באשכול

בימים אלו עובדים במרץ במועצה האזורית אשכול על הקמתם של בתי הספר החדשים. גדי ירקוני, ראש המועצה: "אני יודע שיש לא מעט חששות וחוסר ודאות לקראת פתיחת שנת הלימודים, ואנחנו נקפיד לעדכן בנושא בתי הספר באופן רצוף בכל האמצעים" (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בניית בתי הספר החדשים מתבצעת מסביב לשעון וצפויה להסתיים באחד באוגוסט, אז תתחיל פרישת הריהוט והציוד. אגף החינוך ועמותת חינוך ישראלי, המלווה את המועצה בתהליך, בנו יחד עם שלושת המנהלות תוכנית עבודה לחודשים יולי אוגוסט והכנה לקראת שנה"ל. אורית שטרית, מנהלת עמותת חינוך ישראלי, נפגשה עם צוותי המורים בתוך מבני הכיתות החדשים, במסגרת המעבר למרחבי למידה פתוחים. במהלך הקיץ, אורית תמשיך ללוות את צוותי החינוך בהתאמת דרכי העבודה במרחבי הלמידה החדשים ויחד הם יבנו את תוכנית העבודה לחודש הראשון. תהליך הלימוד של הצוות החינוכי ימשך לאורך כל השנה הראשונה, כולל ימי השתלמות והדרכות סדורות של משרד החינוך למורים בכל אחד מבתי הספר.

גדי ירקוני, ראש המועצה האזורית אשכול: "אני יודע שיש לא מעט חששות וחוסר ודאות לקראת פתיחת שנת הלימודים, ואנחנו נקפיד לעדכן בנושא בתי הספר באופן רצוף בכל האמצעים".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: