לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

הסוף לבדידותו של עץ הדקל בבאר הדקלים

במבצע מורכב ומרגש ננטע השבוע עץ דקל שני באתר "באר הדקלים" שעל דרך הבשור, ובכך הצטרף אל הדקל הבודד שנותר באתר. עץ הדקל המקורי מת לפני מספר שנים ובאר הדקלים נותרה עם דקל אחד בודד. נטיעת עץ הדקל הנוסף התאפשרה בזכות פרוייקט שיקום ושימור האתר על ידי רשות הטבע והגנים וחיילי אוגדת עזה. לאחרונה גם הושלמה במקום גם הנחת קו מים להשקיית הדקלים מקו ההשקייה הראשי של גדש נירים (צילום: דוברות המועצה האזורית אשכול)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

במבצע מורכב ומרגש ננטע השבוע עץ דקל שני באתר "באר הדקלים" שעל דרך הבשור, ובכך הצטרף אל הדקל הבודד שנותר באתר. עץ הדקל המקורי מת לפני מספר שנים ובאר הדקלים נותרה עם דקל אחד בודד.

נטיעת עץ הדקל הנוסף התאפשרה בזכות פרוייקט שיקום ושימור האתר על ידי רשות הטבע והגנים וחיילי אוגדת עזה. לאחרונה גם הושלמה במקום גם הנחת קו מים להשקיית הדקלים מקו ההשקייה הראשי של גדש נירים.

מטעם המועצה נמסר: "תודה לרשות הטבע והגנים ולצוות פארק אשכול על תרומת הדקל ועבודת ההעתקה המקצועית, תודה לרשות ניקוז ונחלים שקמה בשור על ניהול הפרוייקט, תודה לקיבוץ נירים על שיתוף הפעולה ולגורמי מינהלת הבשור הנוספים, השותפים איתנו בשימור ופיתוח מרחב נחל הבשור - קק"ל - קרן קיימת לישראל, רשות העתיקות - לגעת בעבר, משרד החקלאות ופיתוח הכפר. מוזמנים לצאת ולטייל בדרך הבשור ולהנות מהאתרים שלאורכה ומהנופים הייחודים שלנו!".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: