לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

החקלאים באשכול ממשיכים בשגרה, ואף תורמים מהתוצרת החקלאית שלהם לנזקקים

החקלאים במועצה האזורית אשכול ממשיכים גם בימים אלה במשימתם הלאומית - להבטיח לאזרחי ישראל בטחון תזונתי. בזכות החקלאים בארץ ובאשכול בפרט, אזרחי ישראל נהנים בימים אלה של חוסר ודאות מתוצרת טריה ואיכותית בשפע. ראש המועצה: "למרות המצב הקשה, החקלאים באשכול, כדרכם בשגרה, לא שוכחים ולא מפקירים את החלשים וממשיכים לתרום חלק מהתוצרת החקלאית שלהם לנזקקים" (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

החקלאים במועצה האזורית אשכול ממשיכים גם בימים אלה במשימתם הלאומית - להבטיח לאזרחי ישראל בטחון תזונתי. בזכות החקלאים בארץ ובאשכול בפרט, אזרחי ישראל נהנים בימים אלה של חוסר ודאות מתוצרת טריה ואיכותית בשפע. מצב זה לא קורה במדינות אחרות בעולם.

גדי ירקוני, ראש המועצה: "חלק לא מבוטל מהחקלאים שלנו חווים פגיעה. בעיקר חקלאים המשווקים לשווקים שנסגרו לפעילות בהוראת משרד הבריאות. חלק מהם עברו לפעילות שיווק ישירה באמצעות פלטפורמות דיגיטליות. אך זה לא מספיק. מאיר יפרח, סגן ראש המועצה ומזכיר ארגון מגדלי הירקות פועל בימים אלה כדי לסייע לחקלאים שנפגעים מהמצב. למרות המצב הקשה, החקלאים באשכול, כדרכם בשגרה, לא שוכחים ולא מפקירים את החלשים וממשיכים לתרום חלק מהתוצרת החקלאית שלהם לנזקקים".

בתמונה - גד"ש חלוצה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: