לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

בקרוב ייפתח למטיילים המקטע האחרון של דרך הבשור

המקטע האחרון של דרך הבשור יפתח רשמית ממש בקרוב למטיילים. נותרו עוד מספר השלמות, אך כבר עכשיו הדרך זמינה ונגישה לכל סוגי הרכב מתל גמה ועד חניון רעים, וכן עד מתחם בארי. ראש המועצה: "תודה לשותפינו המצוינים במנהלת הבשור לחלום ולביצוע של הפרויקט המופלא" (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

המקטע האחרון של דרך הבשור יפתח רשמית ממש בקרוב למטיילים. נותרו עוד מספר השלמות, אך כבר עכשיו הדרך זמינה ונגישה לכל סוגי הרכב מתל גמה ועד חניון רעים, וכן עד מתחם בארי.

רשות הניקוז סיימה בשבוע שעבר את העבודות על המקטע הצפוני והאחרון של דרך הבשור שמתחיל בתל ג'מה, חוצה את נחל גרר ומסתיים בחיבור של נחל הבשור עם נחל שערתא. בהמשך, קק"ל משלימה בימים אלה את הדרך לאורכו של השערתא עד למתחם בארי.

עם סיום הפרויקט - השלימה מינהלת הבשור את ה"חזון" להשלמת כל דרך הבשור החל מצאלים, מתחם המאגרים והגשרים דרך פארק אשכול, יער המילואים, מאגר נירים, ועד תל ג'מה, הגרר, השערתא ומתחם בארי.

גדי ירקוני, ראש המועצה: "תודה לשותפינו המצוינים במנהלת הבשור לחלום ולביצוע של הפרויקט המופלא: רשות ניקוז ונחלים שקמה בשור, קק"ל, רשות הטבע והגנים, המשרד להגנת הסביבה, משרד החקלאות ופיתוח הכפר, רשות העתיקות - לגעת בעבר, מקורות ועוד רבים וטובים".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: