לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

במועצה האזורית אשכול נערכים ליום העצמאות

כמו כל שנה, המעבר יהיה חד וסמלי מאירועי יום הזיכרון לחגיגות יום העצמאות. את החגיגה הגדולה שתכננו במועצה האזורית אשכול לא יקיימו השנה, אך המועצה תחלק לכל משפחה תיק של חגיגה מלא בהפתעות. תתקיים גם שורה של אירועים קהילתיים שמחים ומרגשים שיעלו ברשת. ראש המועצה: "למרות הריחוק, נרגיש קרובים ונחגוג יחד כקהילה אחת" (צילום: דוברות אשכול)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

כמו כל שנה, המעבר יהיה חד וסמלי מאירועי יום הזיכרון לחגיגות יום העצמאות. את החגיגה הגדולה שתכננו במועצה האזורית אשכול לא יקיימו השנה, אך המועצה תחלק לכל משפחה תיק של חגיגה מלא בהפתעות. תתקיים גם שורה של אירועים קהילתיים שמחים ומרגשים שיעלו ברשת.

גדי ירקוני, ראש המועצה: "למרות הריחוק, נרגיש קרובים ונחגוג יחד כקהילה אחת. בנוסף, החלטנו לא להפעיל השנה זיקוקי דינור. מעבר לחוסר האפקטיביות בהפעלת הזיקוקין בתנאים של איסור התקהלויות, בחרנו לא להכביד על הקופה הציבורית בימים אלה. הזיקוקין הן מותרות יקרות. הכסף ידרש לנו לאתגרי התקופה - סיוע לעסקים, לוותיקים, למשפחות שנפגעו ולעוד נושאים שחשוב לחזקם בתקופה הקרובה. את החגיגות נשקיע באלמנטים אחרים, שמחים, קהילתיים וחגיגיים לא פחות. חג שמח!".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: