לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

במועצה אזורית אשכול דואגים למיגון

במועצה אזורית אשכול דווחו בשבוע שעבר על מקרה של נפילת חלק מחיפוי מיגון בחצר גן ילדים באחד מיישובי המועצה. בעקבות המקרה, מהנדס המועצה וקב"ט המועצה הגיעו למקום והורו מיד על סגירת ותיחום המקום עד להשלמת כל בדיקות הבטיחות המקיפות. ראש המועצה: "המועצה שותפה מלאה לטיפול בנושא ופועלת כדי להבטיח בטיחות מלאה בכל מתחמי הגנים" (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

במועצה אזורית אשכול דווחו בשבוע שעבר על מקרה של נפילת חלק מחיפוי מיגון בחצר גן ילדים באחד מיישובי המועצה. בעקבות המקרה, מהנדס המועצה וקב"ט המועצה הגיעו למקום והורו מיד על סגירת ותיחום המקום עד להשלמת כל בדיקות הבטיחות המקיפות.

נציגים מפיקוד העורף וממשרד הביטחון הגיעו למקום, בדקו את המתחם והוחלט בשלב הראשון על השארת התיחום ובנוסף רישות מלא מתחת לחיפוי המיגון. תושבי הישוב מעודכנים בנושא והמועצה בקשר שוטף עם הנהלת הישוב.

גדי ירקוני, ראש המועצה: "משרד הבטחון יתחיל בשבוע הבא בסקר בטיחות מקיף בכל גני הילדים בעוטף עזה שבהם מיגון דור א' (חיפוי מיגון בנוי מעל הגנים) ולאחריו ייגזרו משמעויות הטיפול. המועצה שותפה מלאה לטיפול בנושא ופועלת כדי להבטיח בטיחות מלאה בכל מתחמי הגנים".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: