לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

אשכול שואפת גבוה

באגרת מטעם ראש המועצה אזורית אשכול שנשלחה בשבוע שעבר, כתב בהרחבה על עבודות הבנייה בקריית החינוך החדשה שמוקמת בימים אלו, "אני מאחל לצוותי החינוך ולתלמידים חופשת קיץ נהדרת ושקטה, שבסופה נפתח את שנת הלימודים בכוחות מחודשים ובהתרגשות שיא לקראת הדרך החדשה של החינוך היסודי באשכול" (צילום: מועצה אזורית אשכול)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

עבודות הבניה בקריית החינוך מתקדמות בקצב והציוד כבר מתחיל להגיע. עם סיום הבניה נפרוש את הציוד החדש בתוך הכיתות והמבנים. במהלך הקיץ צוותי החינוך ייערכו לפתיחת שנת הלימודים יחד עם המנהלות והיועצת המלווה, אורית שטרית. כל צוות יפתח את תוכנית העבודה הפרטנית לבית הספר והצוותים ישתתפו ביום עיון בנושא הלמידה החדשנית. בשבוע שעבר יצאו המורים יחד עם המנהלות לסיור למידה בבית ספר "רמון" בחדרה בו מופעלת תוכנית למידה במרחבים פתוחים.

גדי ירקוני: "בניית בתי הספר החדשים סיפקה לנו הזדמנות לממש שאיפות וחלומות לחינוך חדשני, איכותי ומותאם לעידן החדש בבתי הספר יסודיים באשכול". אנו מכירים בחששות הכרוכים מהמעבר ללמידה חדשנית, בקרב מורים והורים. המורים החלו בתהליכי השתלמות והתמקצעות בפדגוגיה החדשנית והם ימשיכו בתהליכי הלמידה כל העת, בליווי מקצועי הדוק, גם במהלך שנת הלימודים. בהזדמנות זו אני מבקש להודות לצוותי החינוך שלנו, שלצד עבודתם השוטפת לאורך שנת הלימודים התמודדו גם עם תהליכי השינוי הצפויים שאינם קלים. אני מאחל לצוותי החינוך ולתלמידים חופשת קיץ נהדרת ושקטה שבסופה נפתח את שנת הלימודים כולנו יחד בכוחות מחודשים ובהתרגשות שיא לקראת הדרך החדשה של החינוך היסודי באשכול".

סוף הוא גם התחלה

בתוך כך, בית הספר "ניצני אשכול" קיים אירוע פרידה לקראת יציאתו לדרך החדשה. האירוע התקיים בפארק אשכול בדרך אשר משקפת את רוח וערכי בית הספר – פעילות משותפת של הורים וילדים בשטח הפתוח, עם אתגר כיתות רגליים מתחנה לתחנה. גדי ירקוני, ראש המועצה אמר באירוע: "בית הספר 'ניצני אשכול' הוא מוסד חינוכי פורץ דרך שהפך לפנינה ייחודית. הרוח והערכים המיוחדים של בית הספר ישארו וישתלבו בתוך מערכת החינוך היסודית הכוללת באשכול, תוך שיותאמו לצרכי העת הזו, גם מבחינה חינוכית וגם מבחינה קהילתית".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: