לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

אשכול צומחת 2020

אחרי עבודה מאומצת, ותחת קיפאון תקציבי-ממשלתי, הוציאו השבוע לאור במועצה האזורית אשכול את חוברת תוכנית הפעולה מקושרת התקציב של המועצה לשנת 2020. ראש המועצה: "תקציב 2020 הוא הגדול ביותר של אשכול לאורך השנים ומשקף גידול בעשייה בתחום החינוך, רווחה וקהילה ושירות לתושב. אני מודה לכל השותפים בבניית התקציב ותוכנית הפעולה"

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

אחרי עבודה מאומצת, ותחת קיפאון תקציבי-ממשלתי, הוציאו השבוע לאור במועצה האזורית אשכול את חוברת תוכנית הפעולה מקושרת התקציב של המועצה לשנת 2020. בחוברת פירטו את תקציב המועצה הכולל לשנה הקרובה ולפי תחומים, את המטרות והיעדים של האגפים והמחלקות, פרוייקטים מרכזיים וגם גאוות יחידה. בחוברת ביקשו להימנע מטבלאות תקציביות עמוסות ולפשט את המידע ככל הניתן, לנוחות כלל התושבים. למי שמעוניין – ספר התקציב המפורט של המועצה ושל כל מחלקה נמצאים באתר המועצה.

גדי ירקוני, ראש המועצה: "תקציב 2020 הוא הגדול ביותר של אשכול לאורך השנים ומשקף גידול בעשייה בתחום החינוך, רווחה וקהילה ושירות לתושב. אני מודה לכל השותפים בבניית התקציב ותוכנית הפעולה – מנהלי האגפים והמחלקות שלנו, הנהגות הישובים וחברי המליאה שעברו איתנו על כל שורה וסעיף, שאלו, כיוונו ומיקדו עד לאישורו הסופי של התקציב. אחריות עצומה מוטלת על כתפינו לממש את כל המטרות והיעדים, למענכם".

קריאה מהנה והמשך שנת שגשוג וצמיחה לכולנו

http://online.fliphtml5.com/cwkb/yood/?fbclid=IwAR1S0zQhd4LXfnv_dDOkVa2_Eh4ep1B48QdVRD5Y_ddc6UyEcmii-WYIWYE

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: