לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

אשכול בחזית הנפש

בימים אלה יוצא לאור הספר "בחזית הנפש" מאת יזהר שער, חבר קיבוץ נירים, פסיכולוג קליני וחינוכי בכיר ומנהל השרות הפסיכולוגי חינוכי של מועצת אשכול. מדובר במסמך מעמיק ויוצא דופן על מציאות החיים בצל חירום מתמשך, מתוך זווית מבטו של איש מקצוע שהוא גם תושב ואב לילדים החיים את אותה מציאות. המועצה לקחה חלק בהוצאה לאור של הספר ומחלקת אותו לבעלי תפקידים רלוונטיים (צילום: יזהר שער)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

"לו היה בכוחי להפוך את שולחנם של מנהיגים כדי שיעשו כל שביכולתם למנוע את הסבב הבא והסבל הבא, המיותרים לתושבי שני הצדדים, הייתי עושה זאת מזמן. אך בינתיים אני כאן. מנהל באהבה וביראת קודש את השרות הפסיכולוגי חינוכי של אשכול, מטפל באוכלוסייה וגם חי ומתמודד איתה במציאות טראומטית משותפת ומתמשכת. אני בעצם עד ראיה בחזית הנפש של האוכלוסיה, מנסה להיות מעין שופר לזעקותינו והלכי ליבנו ומייחל כמו כולם לימים טובים מאלה".

במילים אלה פותח יזהר שער את ספרו החדש "בחזית הנפש". מסמך מרתק, מעמיק ויוצא דופן על מציאות החיים בצל חירום מתמשך מתוך זווית מבטו של איש מקצוע שהוא גם תושב ואב לילדים החיים את אותה מציאות. המועצה לקחה חלק בהוצאה לאור של הספר ומחלקת אותו לבעלי תפקידים רלוונטיים. המעוניינים, ניתן לרכוש את הספר דרך מזכירות השירות הפסיכולוגי 08-9982629 בימים א-ה בין 7:00-15:00. כל ההכנסות של המהדורה הראשונה יכנסו לתקציב השירות הפסיכולוגי חינוכי של אשכול.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: