לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

מועצה אזורית אשכול מסייעת לתושבים, מחלקת ערכות הפגה והפעלה לאוכלוסיות המיוחדות - מ.א אשכול בהעוטף

מועצה אזורית אשכול מסייעת לתושבים, מחלקת ערכות הפגה והפעלה לאוכלוסיות המיוחדות

שגרת החיים של כולנו השתנתה בימים אלה. אך יש בינינו שהמציאות עבורם מורכבת אף יותר. במועצה האזורית אשכול פועלים רבות כדי לסייע ולתמוך בהם, ובשבוע שעבר חילקו ערכות הפגה והפעלה מלאות בכל טוב לאוכלוסיות המיוחדות. ראש המועצה: "גם השבוע נמשיך בחלוקת ערכות, ונגיע עד פתח הדלת של כל תושב ותושבת במועצה" (צילום: דוברות המועצה)

למרות המצב: העבודות לתוספת אגף ב"נווה אשכול" לטובת וותיקי המועצה תשושי הנפש ממשיכות - מ.א אשכול בהעוטף

למרות המצב: העבודות לתוספת אגף ב"נווה אשכול" לטובת וותיקי המועצה תשושי הנפש ממשיכות

העבודות לתוספת אגף ב"נווה אשכול", לטובת וותיקי המועצה תשושי הנפש – ממשיכות באישור ולפי הכללים המתחייבים. ההנחיות החריפות שחלות על כולנו נועדו לשמור על החיים שלנו ובעיקר, על האוכלוסייה המבוגרת – ההורים, הסבים והסבתות שלנו, שנמצאים בקבוצת סיכון. כשהמשבר יחלוף ונחזור לשגרה, לותיקי אשכול עם הצרכים המיוחדים, יעמוד אגף חדש של מסגרת יום טיפולית, מקצועית, מכבדת ואוהבת (צילום: דוברות המועצה)

יוזמה נהדרת: תחנת הרדיו הקהילתית של אשכול עלתה לשידור החל מהשבוע שעבר - מ.א אשכול בהעוטף

יוזמה נהדרת: תחנת הרדיו הקהילתית של אשכול עלתה לשידור החל מהשבוע שעבר

יוזמה ייחודית שהגיעה לשולחנו של ראש המועצה לפני כשנה, יצאה לדרך בשבוע שעבר - תחנת רדיו קהילתית של אשכול. התחנה תשדר לתושבים שלוש פעמים בשבוע באמצעות קישור אינטרנטי שכולם יכולים להיכנס אליו. את כל השידורים מעבירים תושבי המועצה, שעברו בשנה האחרונה קורס הכשרה מיוחד (צילום: דוברות המועצה)

מועצה אזורית אשכול מתמודדת עם נגיף הקורונה - מ.א אשכול בהעוטף

מועצה אזורית אשכול מתמודדת עם נגיף הקורונה

במועצה האזורית אשכול נערכים באופן מקיף ונרחב להתמודדות עם נגיף הקורונה - בשבוע שעבר החלו בנוהל חיטוי של האוטובוסים אשר שימשו את הסעות התלמידים לבתי הספר. בנוסף, נערכים לפעולות חיטוי מדי יום וגם לציוד מוסדות הציבור בחומרים לשמירת ההיגיינה האישית. בנוסף, פנו לכל יישובי המועצה בבקשה להעמיד נציג שיהיה אחראי לטיפול בנושא בתוך הישוב ומול המועצה (צילום: דוברות אשכול)

מסורת קהילתית חדשה: ה'אשכולידע' נערכה בפעם הראשונה - מ.א אשכול בהעוטף

מסורת קהילתית חדשה: ה'אשכולידע' נערכה בפעם הראשונה

לפני שמשרד הבריאות שינה את ההנחיות, קיימו במועצה האזורית אשכול את ה'אשכולידע' – העדלאידע הראשונה של אשכול. תהלוכה שמחה צבעונית וקצבית עם דמויות ענק מעולם הילדים שהוכנו על ידי אמני אשכול מחומרים ממוחזרים, להקות ריקוד מקומיות ילדים, הורים, סבים וסבתות. אירוע שהתחיל כחלום של שתי תושבות שהצליחו לגייס קהילה שלמה – אמנים, את המועצה מתנדבים, גרעינרים, חוגי הילדים והנוער ועוד ועוד (צילום: דוברות המועצה)

היערכות המועצה האזורית אשכול לקורונה - מ.א אשכול בהעוטף

היערכות המועצה האזורית אשכול לקורונה

בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, הקימה המועצה האזורית אשכול צוות לטיפול בנושא. ראש המועצה: "אנו נמצאים בקשר שוטף עם משרד הבריאות ופועלים בהתאם להנחיות. לשמחתנו, כרגע אין אף חולה מאשכול או מהמועצות השכנות. ישנם מספר תושבים שלנו שמחויבים בבידוד ביתי. כולם חשים בטוב, ללא תסמינים של המחלה ואני מאחל להם בריאות טובה, אורך רוח ולהמשיך להישמע להנחיות משרד הבריאות" (צילום: דוברות המועצה)

לתת זה לקבל - מ.א אשכול בהעוטף

לתת זה לקבל

בשבוע שעבר ביקרו במועצה האזורית אשכול נציגים מבתי ספר יסודיים בראשון לציון, והעבירו להם משלוחי מנות ומשחקים כדי להקל על התמודדות ילדי המועצה בסבב האחרון. במועצה הודו להם על התמיכה והחליטו להחזיר בנתינה  – העניקו להם זרעי חמניות וזרעי 'דרום אדום' כסמל לצמיחה וליופי של אשכול. את הזרעים הילדים זרעו בערוגה הקהילתית וקראו לה גינת אשכול (צילום: דוברות המועצה)

קהילת העסקים החדשה באשכול יצאה לדרך - מ.א אשכול בהעוטף

קהילת העסקים החדשה באשכול יצאה לדרך

בעלי ובעלות עסקים במועצה האזורית אשכול, ממגוון תחומים, הגיעו השבוע למפגש הפתיחה של פורום קהילת העסקים החדשה באשכול. ראש המועצה: " ‎הפורום ימשיך להפגש אחת לחודש, לייצר צוותי עבודה ולהעשיר את ארגז הכלים המקצועי במגוון תחומים. ‎כל בעלי העסקים באשכול מוזמנים לקחת חלק בעשיה ולבנות יחד קהילת עסקים חזקה" (צילום: דוברות המועצה)

מועצה אזורית אשכול: אגף חדש לטיפול בוותיקים 'תשושי נפש' - מ.א אשכול בהעוטף

מועצה אזורית אשכול: אגף חדש לטיפול בוותיקים 'תשושי נפש'

במועצה האזורית אשכול החלו בעבודות בנייה של אגף חדש וממוגן לטובת טיפול בוותיקי המועצה 'תשושי הנפש'. האגף ישמש כמסגרת יום טיפולית מקצועית לוותיקים הסובלים מאלצהיימר ודמנציה. ראש המועצה: "מדובר בחזון שמתגשם באשכול. אנו מחוייבים ערכית למען ותיקינו, מייסדי הארץ והמועצה לספק להם את מיטב המענים גם בזקנתם. באמצעות האגף נוכל להגדיל את המענים לאוכלוסייה זו ולבני משפחותיהם ולאפשר שישארו איתנו בקהילה בכבוד ועם מענה ראוי" (צילום: דוברות המועצה)

צוות אגף איכות הסביבה באשכול קיים לאחרונה "מבצע" ניקיון של דרך השדות - מ.א אשכול בהעוטף

צוות אגף איכות הסביבה באשכול קיים לאחרונה "מבצע" ניקיון של דרך השדות

צוות אגף איכות הסביבה קיים לאחרונה "מבצע" ניקיון של דרך השדות – דרך התיירות מצאלים ליישובי חבל שלום. פונו ערמות של פסולת בסיוע שופל ומשאיות והוצבו שלטים במוקדים מועדים. ראש המועצה: "דרך השדות היא חצר הבית שלנו. אני קורא לכולם להתייחס אלייה גם ככזאת ולשמור על ניקיונה כמו שאנו שומרים על חצר ביתנו" (צילום: דוברות המועצה)