לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

מועצה אזורית אשכול כואבת את מותו הטרגי של זהר רונן ז"ל מכרם שלום - מ.א אשכול בהעוטף

מועצה אזורית אשכול כואבת את מותו הטרגי של זהר רונן ז"ל מכרם שלום

מועצה אזורית אשכול כואבת את מותו הטרגי של זהר רונן ז"ל, בן 43 מקיבוץ כרם שלום, אשר נהרג אמש בתאונת עבודה קטלנית לעיני חבריו בקיבוץ. זוהר היה רכז הנוי וסגן הרבש"ץ של הקיבוץ, פעיל ואהוב מאוד בקהילה. חבריו בקיבוץ קיבלו את הבשורה בתדהמה ובעצב רב. יהי זכרו ברוך (צילום: ברוריה קרני הדס)

מועצה אזורית אשכול העניקה לותיקי המועצה עציצים המסמלים תקווה וצמיחה - מ.א אשכול בהעוטף

מועצה אזורית אשכול העניקה לותיקי המועצה עציצים המסמלים תקווה וצמיחה

כאות הוקרה על עמידתם ועל האמון שנתנו, העניקו השבוע במועצה האזורית אשכול לכל 1200 ותיקי המועצה עציץ המסמל תקווה וצמיחה עם מסר חשוב: "גם כעת שנראה שהקורונה מאחורינו - אנחנו כאן תמיד איתם ולמענם" (צילום: דוברות המועצה האזורית אשכול)

לכבוד שבועות: במועצה אזורית אשכול מסכמים את השנה עם שיא בגידולים החקלאיים - מ.א אשכול בהעוטף

לכבוד שבועות: במועצה אזורית אשכול מסכמים את השנה עם שיא בגידולים החקלאיים

השבוע מציינים ברחבי המדינה את חג הביכורים. במועצה האזורית אשכול זה עוד סיבה למסיבה, לאחר שאת שנת 2019 סיימו עם שיא של 436 אלף טון גידולים חקלאיים וגם עם שיא בביכורי התינוקות – 300 תינוקות חדשים נולדו השנה באשכול.  ברחבי היישובים יציינו את החג כמיטב המסורת אך בדרכים יצירתיות ומותאמות למגבלות. ברוח התקופה וכחלק מהתהליך שעוברת המועצה לטובת התחדשות וצמיחה, יוענק לכל בית במועצה טנא מיוחד מתוצרת מקומית שמסמל את שהיא מייחלת לעצמה כקהילה - לצמוח וללבלב, תוך חיבור לאדמתנו ותוך חיבורים אחד לשני

לכבוד חג השבועות - במועצה אזורית אשכול מעודדים לקנות תוצרת מקומית - מ.א אשכול בהעוטף

לכבוד חג השבועות - במועצה אזורית אשכול מעודדים לקנות תוצרת מקומית

לכבוד חג השבועות, במועצה האזורית אשכול יצרו דף נחיתה בו איגדו בתי עסק מקומיים משובחים מהמועצה. מטעם המועצה נמסר: "דמיינו את שולחן חג השבועות שלכם, כל הטוב שנפרש בפניכם יכול להיות תוצרת אשכול - כי יש כאן הכול! היכנסו לדף, וסגרו את פינת הקניות לחג בצ'יק. לפני הכול - עסקים באשכול"

לאחר הפסקה ארוכה: מתחם "אשכול מרקט" חוזר לפעילות - מ.א אשכול בהעוטף

לאחר הפסקה ארוכה: מתחם "אשכול מרקט" חוזר לפעילות

אחרי מספר חודשים שהיה ללא פעילות, מתחם "אשכול מרקט" חזר לפעילות שוטפת בהובלה חדשה של שני יזמים מאשכול – אלירן אלקיים (עין הבשור) ואלי ווקרט (דקל). פעילות השוק התחדשה בתוצרת, בשעות הפעילות וגם בשם חדש: 'באלאבסטה'. מוצעת בו תוצרת חקלאית איכותית מהאזור במחירים סיטונאים וגם שירות חדש של משלוח עד הבית. השוק פתוח בימים ג'-ה' בין השעות: 9:30-19:00 וביום שישי מ-09:00 עד 14:00 (צילום: דוברות המועצה)

באשכול נלחמים במפגע הזבובים והחרקים המעופפים - מ.א אשכול בהעוטף

באשכול נלחמים במפגע הזבובים והחרקים המעופפים

בימים האחרונים יש עלייה משמעותית וחריגה בכל הארץ בכמות הזבובים וחרקים מעופפים, שפוגעים באיכות חיינו. חלק מכך הוא עונתי, כתוצאה מההתחממות הגבוהה, וחלק מכך בפסולת החקלאית שלא מטופלת כנדרש. במועצה האזורית אשכול החליטו לטפל במפגע במספר דרכים: הדברה בישובים, חיזוק אמצעי לכידה בשטחים החקלאיים והפתוחים ובאמצעות פיקוח ואכיפה (צילום: דוברות המועצה)

 כל גני ילדים ומעונות היום באשכול חזרו השבוע לפעילות - מ.א אשכול בהעוטף

כל גני ילדים ומעונות היום באשכול חזרו השבוע לפעילות

בהתרגשות עצומה חזרו השבוע לפעילות כל גני ילדים ומעונות היום באשכול. למעלה מ-90% מילדי המועצה הגיעו לגנים והתקבלו באהבה ובשמחה גדולה. ראש המועצה: "תודה לצוותים שלנו שנערכו בקפדנות להכנת הגנים וחידוש הפעילות לפי ההנחיות. שתהיה חזרה מוצלחת ומהנה לשגרה" (צילום: דוברות המועצה)

נשיא המדינה ביקר בעוטף עזה ונפגש עם חקלאי האיזור המתמודדים עם השלכות המאבק בנגיף הקורונה - מ.א אשכול בהעוטף

נשיא המדינה ביקר בעוטף עזה ונפגש עם חקלאי האיזור המתמודדים עם השלכות המאבק בנגיף הקורונה

נשיא המדינה ביקר אמש בעוטף עזה ונפגש עם חקלאי האיזור המתמודדים עם השלכות המאבק בנגיף הקורונה. הנשיא פתח את עונת קציר החיטה בעוטף עזה על הקומביין של קיבוץ סעד. נשיא המדינה לחקלאי עוטף עזה: "בלי חקלאות אין עצמאות בישראל" (צילום: מארק ניימן לע"מ)