לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א אשכול בהעוטף

אשכול

ערכות הפתעה חולקו לילדים ונוער באשכול שנמצאים בימים אלו בבידוד - מ.א אשכול בהעוטף

ערכות הפתעה חולקו לילדים ונוער באשכול שנמצאים בימים אלו בבידוד

לכל הילדים והנוער באשכול שנמצאים בימים אלה בבידוד, אתם לא לבד. במועצה האזורית מחלקים בימים אלו ערכות הפתעה לעידוד וחיזוק "כדי שהבידוד יהיה קצת יותר נעים, וגם כדי שתזכרו שמאחוריכם קהילה עוטפת, שחושבת ודואגת לכם". הערכות נרכשו בסיוע פרויקט "גודנס פרוז'קט" - עושים טוב ומעבירים אותו הלאה (צילום: דוברות אשכול)

במועצת אשכול יצאו ביוזמה ייחודית לתמיכה וחיזוק העסקים במועצה - מ.א אשכול בהעוטף

במועצת אשכול יצאו ביוזמה ייחודית לתמיכה וחיזוק העסקים במועצה

כחלק מתמיכה וחיזוק העסקים, החליטו במועצה האזורית אשכול לצאת השנה ביוזמה שתהפוך למסורת: חלוקת שוברי מתנה לעובדים לחג, מבתי עסק מקומיים באשכול. השוברים חולקו בחג לכל עובדי המועצה והמרכז הקהילתי, וגם הוצעו לארגונים ומפעלים מקומיים, כל זאת במטרה לעודד את הרכש המקומי וחיזוק העסקים והתושבים במועצה (צילום: דוברות אשכול)

שלושה רבש"צים מאשכול זכו בתעודות הצטיינות מיוחדות ממפקדי צה"ל לרגל ראש השנה - מ.א אשכול בהעוטף

שלושה רבש"צים מאשכול זכו בתעודות הצטיינות מיוחדות ממפקדי צה"ל לרגל ראש השנה

שלושה רבש"צים מהמועצה האזורית אשכול זכו בתעודות הצטיינות מיוחדות ממפקדי צה"ל לרגל ראש השנה. התעודות הוענקו להם על פעילות למופת למען בטחון תושבי אשכול, תוך מסירות ושיתוף פעולה עם כל גורמי הבטחון (צילום: דוברות אשכול)

מתנדבי אשכול ותלמידי בתי הספר הייסודים ארגנו חבילות שי לחיילים בעוטף - מ.א אשכול בהעוטף

מתנדבי אשכול ותלמידי בתי הספר הייסודים ארגנו חבילות שי לחיילים בעוטף

למרות שהמזנון לחיילים במועצה האזורית אשכול מושבת בשל הקורונה, זה לא מה שיעצור את מתנדבי אשכול מלשמח, לפנק ולברך את החיילים היקרים ששומרים על המועצה. במבצע משולב שיזמו המתנדבים יחד עם תלמידי בתי הספר היסודיים באשכול לקראת החג, אורגנו חבילות שי לכל החיילים המשרתים בבסיסי צה"ל בעוטף, בליווי ברכות שנה טובה (צילום: דוברות אשכול)

תרבות עד הבית במועצה האזורית אשכול - מ.א אשכול בהעוטף

תרבות עד הבית במועצה האזורית אשכול

במהלך השבועיים הקרובים יתקיים בכל אחד מ-32 יישובי המועצה האזורית אשכול אירוע תרבות, במימון משרד התרבות והספורט. המועצה קיבלה תקציב מיוחד מהמשרד, וצוות התרבות החליט שבימים אלה הדבר הנכון הוא להעביר את התקציב לכל אחד מיישובי המועצה, לטובת אירוע תרבות יישובי

לקיבוץ בארי מכל הלב - מ.א אשכול בהעוטף

לקיבוץ בארי מכל הלב

בחודש האחרון ניצב קיבוץ בארי בחזית ההתמודדות הקשה מול טרור השריפות. אלפי דונמים של חורש נשרפו ובישוב התמודדו עם מספר אירועים חריגים של בלוני נפץ ותבערה. אנשי הבטחון ומתנדבים מהקיבוץ פעלו יחד, מסביב לשעון, במסירות ותוך סיכון אישי, כדי לשמור על הבית ועל הטבע. כדי לחזק אותם ולסייע לישוב מול האתגרים המורכבים, אגף הבטחון במועצה רכש לצוות הבטחון בקיבוץ טרקטורון חדש, לטובת הטיפול בשריפות (צילום: דוברות אשכול)

אירוע ספארי תרבות ייחודי מסוגו התקיים בשבוע שעבר באשכול - מ.א אשכול בהעוטף

אירוע ספארי תרבות ייחודי מסוגו התקיים בשבוע שעבר באשכול

הברקה יצירתית של מנהלת התרבות במועצה האזורית אשכול התגשמה בשבוע שעבר, וסיפקה את אחד האירועים המיוחדים והשמחים שהיו במועצה - ספארי התרבות. כ-200 רכבים נסעו לאורך מסלול 'הספארי' שהוכן במיוחד, ולכל אורכו אירועי ומופעי תרבות, אמני רחוב, מופעים קהילתיים ועוד (צילום: דוברות המועצה)