לפרסום חייגו: 050-5788255

איכות הסביבה בהעוטף

איכות הסביבה

הנהלת מרחב דרום של קק״ל סיירה בעמותת יחדיו

ביום חמישי האחרון סיירה הנהלת מרחב דרום של קק"ל בעמותת יחדיו. בסיור השתתפו מנהל מרחב דרום בקק״לדני גיגי, מנהל אזור הר הנגב והערבה בקק"ל יבגני פדולסקי ומנהלת מחלקת קהילה ויער במרחב דרום בקק״ל טלילה ליבשיץ (צילום: יח"צ קק"ל)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

הסיור החל בכפר הנוער העוגן הקהילתי ומשם המשיך לקהילה הטיפולית-שיקומית רוח מדבר. את הסיור אירחו מנכ״ל עמותת יחדיו אל״מ במילואים יאיר באר, מנהל כפר העוגן הקהילתי עמוס כץ ומנהלת כפר רוח מדבר לימור זיו. 

במהלך הסיור סיפר המנכ"ל יאיר באר על הצרכים שהביאו להקמת עמותת יחדיו בדרום לפני עשרים שנה בדיוק ועל התפנית שעברה העמותה בשנים האחרונות, כשהפכה לגוף מוביל ידע מקצועי שמופץ ברחבי הארץ. הוא סיפר גם על המענים של העמותה ברחבי הדרום והודה לקק״ל על שיתוף הפעולה עם העמותה במהלך השנים. 

דני גיגי, מנהל מרחב דרום בקק״ל, שהוא בעצמו פעיל חברתי באזור שדרות ואשקלון, התרשם מאוד מפעילות העמותה ואמר: ״סיורים כאלה הם מטלטלים עבורי. מה שאתם עושים כאן הם דברים חשובים מהמעלה הראשונה, העולים בקנה אחד עם ערכי קק"ל וכמובן שגם עם ערכי היהדות המצווה אותנו לא לנטוש את החלשים בחברה. הערך המוסף שלכם הוא שאתם לא רק מטפלים, אלא גם משקמים את המטופלים שלכם ומכינים אותם ליציאה לחיים עצמאיים, וכך מחזירים אותם למעגל החיים והתעסוקה. אתם יוצרים תקווה עבור אותם אנשים שהאמונה שלהם בממסד היא מינימום. אחד היעדים של קרן קימת לישראל הוא לקדם גם את התחום החברתי בדרום. לכן אני רוצה שצוותים שלנו יגיעו לכאן ויעבדו יחד אתכם בצוותי עבודה ושנעשה מאמץ למצוא דרכים לסייע. אני מאמין שנמצא את הדרך לסייע ולקדם את המסגרות שאתם מפעילים, לטובת המטופלים".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: