לפרסום חייגו: 050-5788255

איכות הסביבה בהעוטף

איכות הסביבה

אשכול משתפרים במיחזור

באיגרת מטעם ראש המועצה האזורית האשכול שהתפרסמה בסוף השבוע, כתב ראש המועצה ברכת כל הכבוד לתושבי אשכול שמגלים אחריות סביבתית ומקפידים למחזר את הפסולת הביתית. במהלך סוף השבוע בוצע פינוי ממרבית הישובים, ובשל הכמויות החריגות המשך הפינוי יושלם בשבוע הקרוב

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

באיגרת מטעם ראש המועצה האזורית האשכול שהתפרסמה בסוף השבוע, כתב ראש המועצה ברכת כל הכבוד לתושבי אשכול שמגלים אחריות סביבתית ומקפידים למחזר את הפסולת הביתית. כמו כן, נכתב כי במהלך החג בחלק מהישובים הפחים הכתומים עלו על גדותיהם. במהלך סוף השבוע הקודם בוצע פינוי ממרבית הישובים ובשל הכמויות החריגות, המשך הפינוי יושלם בשבוע הקרוב.

גדי ירקוני, ראש המועצה האזורית אשכול: "עם העלייה בכמות המיחזור, אנו פועלים לשיפור המערך. סיימנו את ההתקשרות עם חברת הפינוי הנוכחית ומקדמים כעת קבלת שירות במסגרת אשכול הרשויות. במקביל, אנו משלימים הליך מול תאגיד תמיר להרחבת הפינוי לפעם בשבוע. לצד זאת, ישנם מספר פעולות שכל אחד מאיתנו יכול לבצע כדי לשפר את יעילות המחזור בפח הכתום. למשל: לא להשליך לתוכו בקבוקי פלסטיק (אלא למחזורית) ולא להשליך לתוכו שקיות זבל (אלא לפחים הירוקים). לפני החג חילקנו לכל בית מגנט למקרר שמסביר מה לפח הכתום ומה לא".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: