לפרסום חייגו: 050-5788255

חינוך בהעוטף

חינוך ובתי ספר

שער הנגב: השמיים הם לא הגבול - חינוך בהעוטף

שער הנגב: השמיים הם לא הגבול

ביום רביעי הקרוב, הנוער של שער הנגב יעשה היסטוריה כשטכנולוגיית ננו לווין, שבנו בשנתיים האחרונות בתיכון, תשוגר לחלל מהודו. הננו לווין - דוכיפת 3, נועד לעבד מידע בנוגע לאקלים ברחבי העולם, במטרה להצליח לשפר ולשדרג את החקלאות באזורי מדבר, למפות התיישבות עירונית ותרחישי מזג אויר. ראש המועצה: " זהו הישג ענק לנו כמועצה ולתלמידי שער הנגב בפרט. - אני גאה בכם על שאתם עושים היסטוריה ומגיעים לשיאים חדשים ומרשימים" (צילום: דוברות המועצה)

חגיגה של דמוקרטיה וחינוך בשער הנגב - חינוך בהעוטף

חגיגה של דמוקרטיה וחינוך בשער הנגב

בשבוע שעבר ערכה שכבת י"ב מהמועצה האזורית שער הנגב סימולציה באזרחות, כחלק מהלמידה לבגרות במקצוע זה. התלמידים לקחו חלק במשחק תפקידים גדול במסגרתו כל משתתף קיבל תפקיד במערכת השלטונית בישראל: " "זו הייתה למידה פעילה במיטבה, ובעיקר - זה היה כיף גדול, חגיגה של דמוקרטיה ושל חינוך" (צילום: דוברות המועצה)

מנכ"ל משרד החינוך הגיע לביקור במועצה האזורית חוף אשקלון - חינוך בהעוטף

מנכ"ל משרד החינוך הגיע לביקור במועצה האזורית חוף אשקלון

מנכ״ל משרד החינוך, מר שמואל אבואב, ומנהלת המינהל לחינוך התיישבותי, אילנה נולמן, ביקרו השבוע בתיכון "שקמה" שבמועצה האזורית חוף אשקלון. במהלך הביקור נפגש עם ראש המועצה, תלמידים ומורים בבית הספר. המפגש נחתם בהופעה קצרה של להקת תלמידי מגמת המוזיקה בבית הספר, להקת "תחת אש", ששיתפו את חוויותיהם ועיסוקיהם בתחום היצירה והמוזיקה בעוטף

נציגות מרשימה של תלמידי "שקמה" בתחרות מירוצי השדה של מחוז דרום - חינוך בהעוטף

נציגות מרשימה של תלמידי "שקמה" בתחרות מירוצי השדה של מחוז דרום

כמידי שנה, נרשמה נציגות מרשימה של תלמידים מבית הספר "שקמה" שבחוף אשקלון בתחרות מירוצי השדה של מחוז דרום. ביום חמישי האחרון ייצגו את בית הספר 30 אצנים ואצניות בתחרות ריצה שנערכה בפארק אופקים (צילום: באדיבות בית הספר)

טקס חלוקת ספרי תורה לתלמידים משער הנגב התקיים בסוף השבוע שעבר - חינוך בהעוטף

טקס חלוקת ספרי תורה לתלמידים משער הנגב התקיים בסוף השבוע שעבר

בסוף השבוע שעבר התקיים טקס חלוקת ספרי תורה לשכבה ב' בבית הספר "קשת" של המועצה האזורית שער הנגב. אופיר ליבשטיין, ראש המועצה האזורית, סיפר כי הטקס היה מושקע ונהדר, "התרגשתי כמעט כמו הילדים, אם לא יותר" (צילום: דוברות המועצה)

יום בריאות חגיגי התקיים בבית ספר בשדות נגב - חינוך בהעוטף

יום בריאות חגיגי התקיים בבית ספר בשדות נגב

זו השנה השנייה שבתיכון "נריה בנות" שבמועצה האזורית שדות נגב מקיימים יום בריאות חגיגי בבית הספר. היום עצמו היה מורכב מריצה משותפת שנפתחה בהזנקה של ראש המועצה, ארוחת בריאות, הפעלות ותחנות ספורט, הרצאות, והסתיים בחלוקת ירקות למועדונים ובתי ספר במועצה (צילום: דוברות המועצה)

מערכת החינוך מברכת את בני קהילת יוצאי אתיופיה לרגל חג הסיגד שצויין אתמול - חינוך בהעוטף

מערכת החינוך מברכת את בני קהילת יוצאי אתיופיה לרגל חג הסיגד שצויין אתמול

מוסדות חינוך רבים בדרום ערכו אמש מגוון פעילויות לכלל התלמידים לכבוד חג הסיגד. בשעה 11:00 בבוקר השתתפו מעל 500 בתי ספר בארץ במשדר אינטראקטיבי ייחודי, כדי ללמוד על החג, על מקורו ועל יהדות אתיופיה. המשדר הועבר בשידור חי, בהנחיית הזמרת איילה אינגדשט, ושולבו בו ראיונות עם דמויות מהקהילה ושאלוני טריוויה (צילום: מחוז דרום משרד החינוך)