לפרסום חייגו: 050-5788255

חינוך בהעוטף

חינוך ובתי ספר

נציגות מרשימה של תלמידי "שקמה" בתחרות מירוצי השדה של מחוז דרום - חינוך בהעוטף

נציגות מרשימה של תלמידי "שקמה" בתחרות מירוצי השדה של מחוז דרום

כמידי שנה, נרשמה נציגות מרשימה של תלמידים מבית הספר "שקמה" שבחוף אשקלון בתחרות מירוצי השדה של מחוז דרום. ביום חמישי האחרון ייצגו את בית הספר 30 אצנים ואצניות בתחרות ריצה שנערכה בפארק אופקים (צילום: באדיבות בית הספר)

טקס חלוקת ספרי תורה לתלמידים משער הנגב התקיים בסוף השבוע שעבר - חינוך בהעוטף

טקס חלוקת ספרי תורה לתלמידים משער הנגב התקיים בסוף השבוע שעבר

בסוף השבוע שעבר התקיים טקס חלוקת ספרי תורה לשכבה ב' בבית הספר "קשת" של המועצה האזורית שער הנגב. אופיר ליבשטיין, ראש המועצה האזורית, סיפר כי הטקס היה מושקע ונהדר, "התרגשתי כמעט כמו הילדים, אם לא יותר" (צילום: דוברות המועצה)

יום בריאות חגיגי התקיים בבית ספר בשדות נגב - חינוך בהעוטף

יום בריאות חגיגי התקיים בבית ספר בשדות נגב

זו השנה השנייה שבתיכון "נריה בנות" שבמועצה האזורית שדות נגב מקיימים יום בריאות חגיגי בבית הספר. היום עצמו היה מורכב מריצה משותפת שנפתחה בהזנקה של ראש המועצה, ארוחת בריאות, הפעלות ותחנות ספורט, הרצאות, והסתיים בחלוקת ירקות למועדונים ובתי ספר במועצה (צילום: דוברות המועצה)

מערכת החינוך מברכת את בני קהילת יוצאי אתיופיה לרגל חג הסיגד שצויין אתמול - חינוך בהעוטף

מערכת החינוך מברכת את בני קהילת יוצאי אתיופיה לרגל חג הסיגד שצויין אתמול

מוסדות חינוך רבים בדרום ערכו אמש מגוון פעילויות לכלל התלמידים לכבוד חג הסיגד. בשעה 11:00 בבוקר השתתפו מעל 500 בתי ספר בארץ במשדר אינטראקטיבי ייחודי, כדי ללמוד על החג, על מקורו ועל יהדות אתיופיה. המשדר הועבר בשידור חי, בהנחיית הזמרת איילה אינגדשט, ושולבו בו ראיונות עם דמויות מהקהילה ושאלוני טריוויה (צילום: מחוז דרום משרד החינוך)

בשער הנגב זהירים בדרכים - חינוך בהעוטף

בשער הנגב זהירים בדרכים

השבוע ממקדת מערכת החינוך פעילות חינוכית סביב השבוע הלאומי לבטיחות בדרכים. מוסדות החינוך מקדישים שיעורים בנושא, כשמיקוד הפעילות השנה יהיה בנושאי "היסח הדעת", בטיחות רוכבי האופניים החשמליים ומשתמשי הקורקינטים החשמליים. גם בבתי ספר במועצה האזורית שער הנגב עברו השבוע הדרכה במסגרת שבוע זה"ב, והשוטר הקהילתי של המועצה לימד את תלמידי כיתות א' ו-ב' על זהירות בדרכים (צילום: דוברות המועצה)

המכללה האקדמית ספיר מציגה: כנס ראשון מסוגו שיעסוק בשאלה - האם האקדמיה מגוונת? - חינוך בהעוטף

המכללה האקדמית ספיר מציגה: כנס ראשון מסוגו שיעסוק בשאלה - האם האקדמיה מגוונת?

השבוע יתקיים כנס "אקדמיה מגוונת?" במכללה האקדמית ספיר, שיעסוק בשאלה איך ניתן לייצר גיוון במוסדות אקדמיים בהתאם לפסיפס האנושי בחברה הישראלית. הכנס הוא התוצר הראשון של קבוצת מחקר ופעולה שהתקיימה במסגרת מיזם 'תקווה ישראלית באקדמיה' ו'גוונים באקדמיה' - קבוצת שמטרתה להבין את חוויית ההוראה בקרב המרצים ואת חוויית הלמידה בקרב הסטודנטים ולפעול לשינוי המציאות האקדמית