לפרסום חייגו: 050-5788255

חינוך בהעוטף

חינוך ובתי ספר

נובליסט באשכול - חינוך בהעוטף

נובליסט באשכול

בשבוע שעבר הגיע להתארח במועצה האזורית אשכול חתן פרס נובל לכימיה – פרופ' דן שכטמן. שכטמן הגיע כדי להרצות בפני תלמידי בתי הספר על סיפורו האישי. ראש המועצה: "אשכול יצרה שיתוף פעולה עם העמותה, כחלק מתפיסתנו לעידוד סקרנות ומוטיבציה לימודית בתחומי המדעים בקרב ילדינו" (צילום: דוברות המועצה)

לקראת בגרויות חורף 2020:  משרד החינוך מחמיר את הענישה על שימוש אסור בטלפון נייד בעת בחינות הבגרות - חינוך בהעוטף

לקראת בגרויות חורף 2020: משרד החינוך מחמיר את הענישה על שימוש אסור בטלפון נייד בעת בחינות הבגרות

כ-40,000 נבחנים יפתחו היום את מועד בגרויות החורף בבחינת הבגרות בספרות, בכ- 600 מוסדות חינוך. היערכות לבחינות הבגרות במועד חורף 2020 - חוזר חדש בנושא טוהר הבחינות: נבחן שייתפס בהעתקה 'תבניתית' (תשובות בפורמט אחיד שחוזר על עצמו) או שייחשד בשימוש בטלפון נייד או שעון חכם - יאבד את זכותו האוטומטית להיבחנות חוזרת בשני המועדים העוקבים (צילום: depositphotos)

ליווי צמוד לצעירי שדרות – גם אחרי התיכון - חינוך בהעוטף

ליווי צמוד לצעירי שדרות – גם אחרי התיכון

תוכנית ליווי צמוד גם לאחר התיכון בקרית החינוך אמי"ת בשדרות שומרת על קשר רציף וישיר עם בוגרי התיכון ונותנת להם מענה בתקופת השירות הצבאי וגם לאחר מכן. מי שמוביל את התכנית הוא הרב עמית אורנבוך. דוידי: "אני גאה בצוותי ההוראה שלנו שההשקעה שלהם ממשיכה הרבה מעבר לשנות הלימודים" (צילום: פרטי)

תגליות בספיר - המכללה האקדמית ספיר מארחת את האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים - חינוך בהעוטף

תגליות בספיר - המכללה האקדמית ספיר מארחת את האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים

ביום שני הקרוב תתקיים לראשונה האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים מפגש פתוח לציבור במכללה האקדמית ספיר. המפגשים בספיר הם תחילתו של מיזם ארוך-טווח חדש, שבו האקדמיה הלאומית מבקשת להרחיב ולהעצים את קשריה עם הסגל והסטודנטים של מוסדות ההשכלה הגבוהה בפריפריה הגאוגרפית. המכללה האקדמית ספיר היא המכללה הראשונה שהאקדמיה הלאומית למדעים מגיעה אליה במסגרת יוזמה זו. המפגש הקרוב יעסוק בנושא תגליות והוא הראשון מבין שניים

גינון טיפולי בבית הספר "שקמה" - חינוך בהעוטף

גינון טיפולי בבית הספר "שקמה"

בבית הספר "שקמה" שבמועצה האזורית חוף אשקלון מתקיימת קבוצה של תרפיה באמצעות גינון – גינון טיפולי. זוהי קבוצה אחת מכלל הקבוצות התראפוייטיות שקיימות בבית הספר ולכולן אותה מטרה - לתת מענה רגשי לתלמידים ותלמידות. הטיפולים נעשים בקבוצות קטנות באמצעות מגוון תחומים כגון תרפיה באמנות, כלבנות טיפולית וגינון טיפולי (צילום: באדיבות בית הספר)

בי"ס "שקמה": מגמת דיפלומטיה חובקת עולם - חינוך בהעוטף

בי"ס "שקמה": מגמת דיפלומטיה חובקת עולם

מגמת דיפלומטיה היא מגמה ייחודית בבית הספר "שקמה" שבמועצה האזורית חוף אשקלון. מדובר במגמה שהלימודים בה מתנהלים באנגלית, ומטרתה היא לחנך את בני הנוער להסברה בין-לאומית, לחזק את לימודי האנגלית ולהקנות לתלמידים את הכלים הטובים ביותר לקראת השתלבותם באקדמיה ובתעשייה (צילום: באדיבות בית הספר)