לפרסום חייגו: 050-5788255

חינוך בהעוטף

חינוך ובתי ספר

מיומנו של עצמאי בימי הקורונה - מאמרו של רו"ח אחמד איאד, מרצה במחלקה לכלכלה במכללה האקדמית ספיר - חינוך בהעוטף

מיומנו של עצמאי בימי הקורונה - מאמרו של רו"ח אחמד איאד, מרצה במחלקה לכלכלה במכללה האקדמית ספיר

מאמרו של רו"ח אחמד איאד, מרצה במחלקת לכלכלה במכללה האקדמית ספיר – "מיומנו של עצמאי בימי הקורונה" זכה בתחרות הכתיבה של לשכת רואי החשבון בישראל. במסגרת התחרות, חברי הלשכה הוזמנו לכתוב מאמרים בנושא קורונה, כאמצעי להבעת רגשות, חוויות, הרהורים, חלומות והתמודדויות עם המצב הבריאותי, הכלכלי, הגלובלי, החברתי והאישי שגרמה מגפת הקורונה.

כנס מיוחד במכללת ספיר: "מדיניות או תרבות?" 16-15 בספטמבר - חינוך בהעוטף

כנס מיוחד במכללת ספיר: "מדיניות או תרבות?" 16-15 בספטמבר

בתאריכים ה-16-15 בספטמבר 2020  יתקיים הכנס המקוון "מדיניות או תרבות?" שיעסוק בתחום מדיניות התרבות בישראל.  הכנס הוא תוצר של שיתוף פעולה בין המכון הישראלי לדמוקרטיה לבין המכללה האקדמית ספיר, המחלקה ללימודי תרבות – יצירה והפקה. בכנס הפתוח לציבור הרחב ישתתפו ח"כ חילי טרופר שר התרבות והספורט ומומחים, חוקרים ואנשי מקצוע מובילים מישראל ומהעולם

קיני שער הנגב של הנוער העובד והלומד פותחים שנת פעילות חדשה - חינוך בהעוטף

קיני שער הנגב של הנוער העובד והלומד פותחים שנת פעילות חדשה

שנת הפעילות תשפ"א נפתחת אחרי קיץ שבו, למרות כל האתגרים, הוכשרו 65 מדצים חדשים במועצה. למרות חוסר הוודאות בשנה זו, מדריכי התנועה והרכזים שמים לעצמם מטרה לשמור על שגרת פעילות ולהזמין את כלל החניכים בישוב לשנת פעילות שונה מהרגיל אך גדושה בפעילות קבוצתית, טיולים, אירועים קהילתיים ופעולות באמצעי מדיה שונים. כלל הפעילויות עומדות בנהלי משרד הבריאות

מועצה אזורית אשכול מובילה באחוז הזכאות לבגרות בדרום - חינוך בהעוטף

מועצה אזורית אשכול מובילה באחוז הזכאות לבגרות בדרום

מועצה אזורית אשכול פותחת את שנת הלימודים החדשה עם בשורה משמחת - גם השנה חלה עלייה באחוז הזכאות לבגרות, אשר נמצא כעת בין הגבוהים שהיו במועצה ובין הגבוהים בדרום. מטעם המועצה נמסר: "תודה לכל צוותי החינוך והתלמידים של אשכול. זה שלכם!" (צילום: דוברות המועצה)

פותחים שנת לימודים חדשה בשדות נגב - חינוך בהעוטף

פותחים שנת לימודים חדשה בשדות נגב

שנת הלימודים תשפ"א נפתחה במועצה האזורית שדות נגב כסדרה ועם אפס תקלות, זאת על אף החשש בעקבות נגיף הקורונה והנחיות משרדי הבריאות והחינוך לצד המצב הביטחוני המתוח והפרחת בלוני התבערה לעבר יישובי העוטף בשבועות האחרונים. ראש המועצה:" עבדנו מסביב לשעון על מנת להבטיח שהכל יהיה מוכן לקראת פתיחת שנת הלימודים ואכן כך היה. אין לי אלא לשאת כעת תפילה שנעבור את השנה הזאת בשלום ובבריאות איתנה למורים, לתלמידים ולבני משפחותיהם ולאחל לכל בית ישראל ולתושבי שדות נגב שנה טובה וחג שמח" (צילום: דוברות שדות נגב)

מערכת החינוך פותחת את שנת הלימודים תשפ"א בסימן 'שותפות ואחדות' - חינוך בהעוטף

מערכת החינוך פותחת את שנת הלימודים תשפ"א בסימן 'שותפות ואחדות'

כ- 2.4 מיליון תלמידים וכ- 205,000 עובדי הוראה ייפתחו את השנה. כמו כן, תקנות חדשות קובעות: תלמידים מגיל 16 ואילך ימלאו הצהרת בריאות בעצמם, מורים יוכלו לעבור בין קבוצות בבית הספר, הסעות תלמידי החינוך המיוחד יתנהלו כבשגרה, תתקיים פעילות העשרה למחוננים ותותר לינה בשטח (צילום: דוברות אשכול)