לפרסום חייגו: 050-5788255

חינוך בהעוטף

חינוך ובתי ספר

שדרות: מכינים את הנוער לעשייה בחירום

יחידת הנוער בעיריית שדרות קיימה השבוע את מפגשה השני של סיירת מנהיגות נוער בחירום, שתפקידה להוביל את בני הנוער לעשייה בעיר בזמן חירום (צילום: עיריית שדרות)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

במפגש נפגשו בני הנוער ועברו משחק שנועד להעמיק את ההכרות עם העיר ובמהלכו גם עברו גיבוש קבוצתי. בתחילת היום בירכו את בני הנוער ראש העיר, אלון דוידי, וסגנו, אלעד קלימי. שניהם חיזקו את בני הנוער וקראו להם להמשיך בעשייתם המבורכת.

במהלך המשחק בני הנוער הסתובבו ברחבי העיר והכירו אותה לעומק. לפני שיחות הסיכום הקשיבו בני הנוער להרצאה של יקי כהן שדיבר על ההיסטוריה והחוסן של העיר. יו"ר מועצת הנוער העירונית, אביב בבאביאן: "נהננו מאוד וברצוננו לומר תודה ענקית ליחידת הנוער ומרכז חוסן על הובלת התוכנית. המפגש גרם לנו, בני הנוער, להכיר מקרוב את העיר שדרות. ראינו את הרצון של התושבים לעזור לנו במשימות בשטח, מאוד התגבשנו והתחזק אצלנו הרצון לתת יותר למען העיר שלנו. למרות שהיה יום חם לא וויתרנו והגענו לתוצאות גבוהות".

אלון דוידי: "יש לנו נוער איכותי ומצוין, גם בשגרה וגם בחירום. אנחנו עושים מאמצים כבירים כדי לתת לבני הנוער שלנו את כלל האפשרויות והכלים כדי שיצליחו בהמשך חייהם, הן בתחום הלימודים, הן בהקניית ערכים ואף במקצועות מעשיים שונים. ישר כוח לכל העושים במלאכה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: