לפרסום חייגו: 050-5788255

חינוך בהעוטף

חינוך ובתי ספר

שדרות: חופשת פסח מהאגדות

גם בחופשת הפסח הקרובה ייהנו ילדי העיר ממסגרת חינוכית, במסגרת בית הספר של החגים של תכנית "ניצנים", אותה מפעיל משרד החינוך באמצעות עיריית שדרות ומתנ"ס שדרות. התכנית תפעל בגני הילדים ובבתי הספר לכיתות א'-ג', ללא עלות (צילום: עיריית שדרות)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

בשנה שעברה התקיימה לראשונה מסגרת זו טרם חג הפסח בגני הילדים ובבתי הספר בשדרות. השנה פעלה התכנית כבר בחג החנוכה, ובשל ההצלחה הגדולה היא תמשיך לפעול גם בימי החופשה שלפני חג הפסח. כל זאת ללא תשלום נוסף של ההורים, מה שיקל על המשפחות את היכולת להמשיך לעבוד ולהתארגן לחג באווירה נינוחה ורגועה יותר.

במהלך החופשה יתקיימו פעילויות רבות ומגוונות, ביניהן: יום שיא "שפים צעירים" - נפש בריאה בגוף בריא, לילדי בתי הספר תתקיים הצגת ילדים במתנ"ס "האריה והעכבר", פעילויות יצירה, חוגים, יום מתנפחים ומשחקי רצפה, חווית אפיית מצות לילדי הגנים ועוד.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "התכנית של משרד החינוך נותנת פתרון הולם להורי הילדים שמידי שנה, בשבוע שלפני החג, נדרשים למצוא חלופות להיעדר מסגרות החינוך. הילדים יהנו ממסגרת חינוכית מעשירה וההורים יכלו להמשיך לעבוד ובמקביל לסדר ולנקות את הבית לקראת חג הפסח הבא עלינו לטובה".

סגן ראש העיר, אלעד קלימי: "אני שמח ומברך את מערכת החינוך וצוות המתנ"ס על ארגון וקיום קייטנת פסח במסגרת בית הספר של החגים. אין לי ספק כי חוויה ערכית ומעשירה המשלבת בתוכה את ערכי המסורת בשילוב העשרה היא הבסיס הנכון להוביל ולהצליח".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: