לפרסום חייגו: 050-5788255

חינוך בהעוטף

חינוך ובתי ספר

שבים לפעילות: תנועות הנוער, ארגוני הנוער, החוגים ויתר פעילויות החינוך הבלתי פורמלי

החל מהיום (ד'), ובהתאם למתווה שר החינוך יואב גלנט לחזרה לשגרה, משיב משרד החינוך לפעילות את מגוון מסגרות החינוך הבלתי פורמלי. החזרה תהיה באופן מדורג, ולפי כללי משרד הבריאות: מינוי ממונה קורונה בסניפים, הצהרת בריאות, שימוש במסכות ושמירה על כללי מרחק והיגיינה

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

החל מהיום (ד'), ובהתאם למתווה שר החינוך יואב גלנט לחזרה לשגרה, משיב משרד החינוך לפעילות את מגוון מסגרות החינוך הבלתי פורמלי. החזרה תהיה באופן מדורג, ולפי כללי משרד הבריאות: מינוי ממונה קורונה בסניפים, הצהרת בריאות, שימוש במסכות ושמירה על כללי מרחק והיגיינה.

הפעילויות הבלתי פורמליות שישובו לפעילות: תנועות וארגוני הנוער, מתנ"סים, חוגים, מחלקות נוער ברשויות, מרכזי העשרת מחוננים ומצטיינים, אולפני מבוגרים וחוגי סיור. 

כדי לאפשר פתיחה תקינה, לפני הגעת בני הנוער, בימים האחרונים העניק המשרד לצוותים המקצועיים אישור להגיע לסניפים, לצורך הכנתם, ארגונם וחיטויים.

עם חזרת החניכים לסניפים והשבת הפעילות החינוכית הבלתי פורמלית, משלים משרד החינוך את כל מהלך החזרה לשגרה – שגרת חדשה, שכפופה לכללי קורונה ברורים – זאת למעט סוגיית טיולי השטח שכוללים לינה (לאור היעדר יכולת לשמור על כללי היגיינה).

שר החינוך (אלוף במיל') יואב גלנט: "בצורה אחראית ומבוקרת החזרנו את השגרה למערכת החינוך על כל חלקיה, הפורמליים והבלתי פורמליים. אנו ממשיכים לפעול במרץ על מנת להחזיר את המערכת למסלול באופן מלא ולתת מענה לאתגרים שנוצרו בתקופת הקורונה".   

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: