לפרסום חייגו: 050-5788255

חינוך בהעוטף

חינוך ובתי ספר

קיני שער הנגב של הנוער העובד והלומד פותחים שנת פעילות חדשה

שנת הפעילות תשפ"א נפתחת אחרי קיץ שבו, למרות כל האתגרים, הוכשרו 65 מדצים חדשים במועצה. למרות חוסר הוודאות בשנה זו, מדריכי התנועה והרכזים שמים לעצמם מטרה לשמור על שגרת פעילות ולהזמין את כלל החניכים בישוב לשנת פעילות שונה מהרגיל אך גדושה בפעילות קבוצתית, טיולים, אירועים קהילתיים ופעולות באמצעי מדיה שונים. כלל הפעילויות עומדות בנהלי משרד הבריאות

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

שנת הפעילות תשפ"א נפתחת אחרי קיץ שבו, למרות כל האתגרים, הוכשרו 65 מדצים חדשים במועצה משכבה יועוד 40 מדריכים בתפקידים מתקדמים משכבות י"א י"ב להדרכה בשנה שנייה ושלישית בתנועה. מדובר על אחוזים יוצאי דופן שהגיעו בזכות שנה משמעותית ביותר של הדרכה בקיבוצים.

"בשגרה ובחירום, התנועה רואה כמטרה למלא אחר המשימות הלאומיות בחברה הישראלית." אומרת זיו קרני רכזת הנוער העובד והלומד במועצה, "משימת ההדרכה והחינוך היא משימה לאומית חשובה בימים מורכבים אלואנחנו גאים בנוער שלנו, ובכוח ההדרכה והעשייה שלהם! הם מוכיחים לנו בכל פעם מחדש כמה כוח יש לנוער במועצה. גדל כאן דור מדהים שבוחר לקחת אחריות על מה שקורה סביבו, על הקהילה שבה הוא גדל".

למרות חוסר הוודאות בשנה זו, מדריכי התנועה והרכזים שמים לעצמם מטרה לשמור על שגרת פעילות ולהזמין את כלל החניכים בישוב לשנת פעילות שונה מהרגיל אך גדושה בפעילות קבוצתית, טיולים, אירועים קהילתיים ופעולות באמצעי מדיה שונים. כלל הפעילויות עומדות בנהלי משרד הבריאות.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: