לפרסום חייגו: 050-5788255

חינוך בהעוטף

חינוך ובתי ספר

קורס מד"צים בימי הקורונה בנוער העובד והלומד

בנוער העובד והלומד נערכים בימים אלו לקורס הכשרת מד"צים מותאמים להנחיות ולנהלי הקורונה. בסוף השבוע נפגשו מדריכי הנוער העובד והלומד במועצה אזורית שער הנגב ומועצה אזורית אשכול להכנה לקראת הקורס שיתקיים בחודש יולי. המדריכים התארחו בקיבוץ דורות והוכשרו להדרכת הקורס. במהלך ההכנה הרימו מתקנים מחנאיים בעזרת כפיתות וסנדות ועברו הכשרה ערכית ורעיונית

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

מידי שנה יוצאים בוגרי שכבת ט' לסמינר מד"צים המסורתי ביער כפר החורש שבצפון. השנה בשל מגפת הקורונה הוחלט בתנועת הנוער העובד והלומד להתאים את ההכשרה לנהלי הקורונה ולקיים קורסי הכשרת מדריכים מקומיים.

בסוף השבוע נפגשו מדריכי הנוער העובד והלומד במועצה אזורית שער הנגב ומועצה אזורית אשכול להכנה לקראת הקורס שיתקיים בחודש יולי. המדריכים התארחו בקיבוץ דורות והוכשרו להדרכת הקורס. במהלך ההכנה הרימו מתקנים מחנאיים בעזרת כפיתות וסנדות ועברו הכשרה ערכית ורעיונית.

נעמה הקומונרית מספרת: "בסוף שבוע נפגשנו כל מדריכי ט' של המועצה להכנה לקורס מד"ציםכן! בתוך כל הקורונה, הבלאגן, המסכות, בתוך כל ההגבלות וההנחיות, נפגשנו כדי להכין קורס מדריכים כמו שרק אנחנו יודעים. כי גם בתוך הקורונה המשכנו לראות כמה ההדרכה חשובה, איך גם כשאי אפשר להיפגש פיזית, חניכים ומדריכים שמרו על קשר, נפגשו בזום, ודאגו שלמרות הבידוד אל אחד לא בודד. לא יודעת מה אתכם אבל אני כבר מתרגשת בטירוף לקראת קורס המד"צים והמדריכים החדשים שיתחילו להדריך בשנה הבאה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: